Uzun Bir Hayata İlk Adım: Nişan Yüzükleri

Uzun Bir Hayata İlk Adım: Nişan Yüzükleri

Aşk, bu dünyadaki en özel ve anlamlı duygudur. Bulutların üstüne çıkaran ve kalpte bitmeyecek bir heyecan oluşturur.

Uzun Bir Hayata İlk Adım: Nişan Yüzükleri

Aşk, bu dünyadaki en özel ve anlamlı duygudur. Bulutların üstüne çıkaran ve kalpte bitmeyecek bir heyecan oluşturur. Bir süre sonra aşk büyür ve bir ömür boyu sürecek bir evliliğe ilk adım atılır. Bu adım sözlenmektir. Sözden sonra sıra nişanlanmaya gelmektedir. Bir hayatı paylaşılacağına dair söz nişan yüzükleri takılarak verilmektedir.

Sizlerde böyle bir günü daha özel ve unutulmaz kılmak istiyorsanız yüzükleri size özel hale getirebilirsiniz. Nişan yüzüğü takmanın geçmişi Eski Mısır’ a kadar dayanmaktadır. O zamanlar papirüslerden yapılan yüzükler günümüzde ise daha farklı bir hal almıştır.  Sizlerde geçmişten gelen bu anlamlı sembolü zevkinize ve tarzınıza göre seçebilirsiniz.

Nişan yüzükleri hem erkek hem de kadın içim çift olarak seçilebilmektedir. Bu yüzükler iki kalbin bir attığı anlamına da gelmektedir.

 Kadın nişan yüzüğünün üzerine pırlanta küçük bir taş da eklenebilmektedir. Sade modeller çoğunluk ile tercih edilmek ile birlikte çok daha farklı seçeneklerde bulunmaktadır. Önemli olan nokta sizin ne istediğini belirlemektir. Geriye sadece yüzükleri takmak kalmaktadır.

Nişan Yüzükleri Tasarımları

Altından yapılan nişan yüzüklerisağ elin dördüncü parmağına takılmaktadır. Sizlerde nişan yüzüğünüze çeşitli detaylar ekleterek farklı bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Adlarınızı, sizin için önemli tarihleri de yazdırabilirsiniz.

Yıllar sonra bile baktığınızda o günü hatırlayabilirsiniz. Çünkü bu yüzükler sizin birlikteliğinizin ilk hatırasıdır. https://www.lizaypirlanta.com/kupe sayfasından yüzük modellerini inceleyebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.