UMUTLAR TÜKENMEYECEK


  Sevgili Aksaray medyacılar yeni  bir haftanın ilk günüyle herkese merhaba yaklaşık bir aydır Aksaray Üniversitesi Tıp Fakültesi açılması için başlattığımız "Bir Tuğla'da Sen Koy" kampanyasının ilk toplantısı 1
Mart Cumartesi günü Saatçioğlu Otelde yapıldı.


  Toplantıya DP Genel Başkan Yardımcı ve Aksaray’ın Eski Milletvekillerinden Halil Demir,Aksaray Üniversitesi Genel Sekreteri Mustafa Öncül,Memur Sen Aksaray İl başkanı Mahmut Aslan Aksaray Has Parti İl Başkanı Nurettin Aktan,CHP İl Başkan yardımcısı Ulaş Dönmez,Sivil Toplum Kuruluşlarından,Esnaf sanatkarlar Odaları Birliği Sekreteri Sait Tan,Tümsiad'tan Ramazan Aslan,Aksaray Kültür Turizm ve Dayanışma Derneği (AKTUD )Başkanı Şeref Yeşildal,Başkan Yardımcısı İshak Pekgöz,Aksaray Dekorasyoncular  Birliği Başkanı Fahrettin Akyamaç,Kimsesiz ve Korunmaya Muhtaç Çocuklar Derneği Başkanı Kandile Aytekin Aksaray Yardım Sevenler Derneği Başkanı Dilek Terzioğlu www.aksarayhaberci.net Genele yayın yönetmeni Mustafa Avcı,www.aksaraymedya.com Genel Yayın Yönetmeni Yasin Coşkun,Araştırmacı Gazeteci Yazar Ali Genç ve diğer davetliler katıldı.


   Gerçekleşen toplantıda Aksaray Üniversitesine Tıp Fakültesi kurulması için katılımcılar görüşlerini açıkladılar ve uzun uzun üzerinde tartıştılar .Sonuç olarak bu toplantıların acilen genişletilerek devam etmesi yönünde karar alındı ve toplantıya son verildi.


   Biz Aksaray'a Tıp Fakültesi kampanyasına başladığımızda birçok kişi bu konuya tam destek veririz derken bazı insanlar kapısını kapattı bazıları kahkahayla güldü kim suçlu kim suçsuz meselesini anlatmak istemiyorum ama Biz Allahın izniyle ilk toplantımızı yaptık ve bundan çok ümitliyim.


   Aksaray Üniversitesi Tıp Fakültesi açılması için yaptığımız kampanyada ilk toplantıya katılanlara ayrıca teşekkür ederim.


  Aksaray Baro Başkanı Avukat Levent Bozkurt  oturumu yönetecekti.Babasının acil bir şekilde hastaneye kaldırılmasın dolayı toplantıya iştirak edemedi.Aksaray medya com olarak Av.Levent Bozkurt'un babası İbrahim Bozkurt'a  acil şifalar dileriz.


   Toplantıya katılmayı çok istemesine rağmen katılamayan bize konuda büyük destek veren Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof.Dr Mustafa Acar'a Rektör Danışmanı Doç.Dr.Mustafa Atasoy'a Sosyal Daire Başkanı Faruk Tekin'i de söylemeden geçemiyeceğim.


   Aksaray gün gelecek bu Tıp Fakültesine kavuşacak arkamızdan gülen karalama kampanyası yapan kişiler utanacaklardır.Biz destek değil köstek olduk yazıklar olsun bize diyecekler.Burda o insanların rezil olmaması ve adliyede onların tazminat davasıyla uğraşmak istemediğim için isimlerini yazmıyorum.Ama kim olduklarını Allah C.C biliyor.


   Biz bu Tıp Fakültesi davasından vazgeçmedik ve vazgeçmeyeceğiz...Belki benim her yazıyı okumanızda yine mi Tıp Fakültesi de diyebilirsiniz.Bu Gökten Öztürk'ün davası değil Aksaray'ın davası ....


 


     Selam sevgi ve dua ile


Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum