Uğur Işılak Binlerce Aksaraylıyı Coşturdu

Uğur Işılak Binlerce Aksaraylıyı Coşturdu

2011 Yılının ilk halk konseri Aksaray Belediyesi tarafından düzenlendi.

2
11 Yılının ilk halk konseri Aksaray Belediyesi tarafından düzenlendi.


Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Uğur Işılak Halk Konseri çok büyük ilgi gördü.


Uğur Işılak hayranı binlerce kişi salonu tıklım tıklım doldurdu. Konsere Aksaray Vali yardımcısı Fikret Zaman, Alay Komutanı Albay Erdal Eren, Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, İl Genel Meclis Başkanı Şaban Bostan, Ak Parti İl Başkanı Fatih Yıldırıcı, Bazı daire müdürleri ve binlerce vatandaş katıldı.


Sakallı yeni imajı ile Aksaray halkının karşısına çıkan ünlü sanatçı Uğur Işılak hem şarkıları hem de söylemleriyle önemli mesajlar verdi.


Uğur Işılak “ Belediye Başkanımla sahnede kucaklaşmak istiyorum. Bunun birçok sebebi var. Dostluğumuz çok eskiye dayandığı için kucaklaşmak istiyorum. Sizlerle bizleri buluşturduğu için kucaklaşmak istiyorum. Birde muhabbetimizi herkes görsün buna şahit olsun diye kucaklaşmak istiyorum” diyerek Başkan Nevzat Palta’yı sahneye davet etti.


Halkın alkışları arasında Uğur Işılak’la kucaklaşan Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta duygularını şu şekilde dile getirdi.“Gerçekten bu salon ilk defa 2 saat boyunca Uğur kardeşimle coştu. Uğur kardeşimle hakikaten bir sevgimiz ve muhabbetimiz var. Ortak değerlerimiz var. İşte onun örneğini bugün burada sergiledi. Bizi Anadolu’ya götürdü. Değerlerimizle buluşturdu. Eğlendirdi. Coşturdu. Düşündürdü. Bundan dolayı ben bütün Aksaraylı hemşerilerim adına yürekten Teşekkür ediyorum. Sağ olsun var olsun.Biz Uğur kardeşimizi seviyoruz.Şereflikoçhisarlı ama bu bölgenin insanı yüreği gönlü ile Aksaraylı. Sanatına, şahsiyetine, kişiliğine yüreğine teşekkür ediyorum.”


          Aksaray halkına muhteşem bir konser veren Ünlü Sanatçı Işılak halk  ile kendisini buluşturan Belediye Başkanı Nevzat Palta’ya teşekkür etti.


Vatandaşlar da kendilerine Uğur Işılak’la müzik ziyafeti imkânı sağlayan Belediye Başkanı Nevzat Palta’ya teşekkür ettiler.

HABER-FOTO : SAVAŞ ULUKAYA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.