Uğur Işılak Belediye Başkanı Nevzat Palta yı Makamında Ziyaret Etti

Uğur Işılak Belediye Başkanı Nevzat Palta yı Makamında Ziyaret Etti

Aksaray Belediyesinin düzenlediği halk konserine katılmak için Aksaray’a gelen ünlü sanatçı Uğur Işılak, Belediye Başkanı Nevzat Palta’yı makamında ziyaret etti.

Aksaray Belediyesinin düzenlediği halk konserine katılmak için Aksaray’a gelen ünlü sanatçı Uğur Işılak, Belediye Başkanı Nevzat Palta’yı makamında ziyaret etti.


Ünlü sanatçı Işılak, Aksaray halkı ile birlikte olmaktan her zaman mutluluk duyduğunu belirterek şunları söyledi ̶
;Aslında diğer illere gittiğimizde belediye başkanlarını makamında ziyaret etmiyoruz. Özellikle belediye başkanları ile böyle çok sıkı fıkı bir dostluğumuz yok. Ama Aksaray gerçekten farklı. Nevzat beyi bir abi bildik. Onunla oturup sohbet etmekten, makamında ziyaret etmekten mutluluk duyuyoruz. Avrupa da bir araya geldik.. Viyana’da beraberdik. Kendisiyle. Biz dostlarımızla birlikte olmaktan keyif alıyoruz. Yine Aksaray da olmak sizlerle olmak gerçekten bizi mutlu etti. Konser vesilesi ile Aksaray halkıyla beraber olacağız. Herkese buradan selamlar hürmetler Aksaray halkını seviyoruz. Kıymetli hemşerilerime buradan muhabbetlerimi iletiyorum”.


 


Başkan Nevzat Palta ise açıklamasında şunları söyledi  ̶
;Bende başta Uğur bey olmak üzere bütün arkadaşlarımıza Aksaray’ımıza hoş geldiniz diyorum. Tabii ki buralar Uğur beye yabancı değil. Sonuçta bu toprakların insanı. Anadolu insanı Kendisi Şereflikoçhisarlı ama Şereflikoçhisar ile Aksaray’ın bir farklılığı yok. Burada On binlerce Koçhisarlı hemşerimiz Aksaray’a yerleşmişler. Aksaray ile bütünleşmişler. Dolayısıyla ha Şereflikoçhisar ha Aksaray onu söyleyeyim. Bu açıdan da bölgemizin Anadolu’muzun insanı bu açıdan biz önemsiyoruz


Uğur kardeşimizi. Zaman zaman konserlere çağırıyoruz festivale çağırıyoruz. Sünnet şöleninde çağırıyoruz. Tabi bazen gündeme gelse de Uğur beyin Aksaray ile ayrı bir şeyi var. Bir seveni var yani. Bu hem sanatı ile ilgili olsun hem de kişiliği ile ilgili olsun karakteri ile ilgili olsun hakikaten birde artısı var Bu bölgenin insanı olmasıyla Aksaray’ımızda sevilen bir sanatçımız kardeşimiz. Onun için bizde bu hemşerilerimizin özlemlerini bu konserlerle gideriyoruz. Aksaray’a hep uğur getirmiştir. Hiç unutmuyorum 2

4 de adaylık sürecimizde ̶
;Uğur geldi Uğur getirdi” diye bir sözümüz olmuştu Dolayısıyla ismiyle inşallah Aksaray’ımızı Uğur’landıracağız.” 

HABER-FOTO : SAVAŞ ULUKAYA


 


 


 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.