TÜRK EĞİTİM-SEN’İN BİRLİK VE DAYANIŞMA GECESİ

TÜRK EĞİTİM-SEN’İN BİRLİK VE DAYANIŞMA GECESİ

Gecede, emekli olan Öğretmenlere Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta tarafından plaket ve çeşitli hediyeler verildi.

Gecede, emekli olan Öğretmenlere Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta tarafından plaket ve çeşitli hediyeler verildi.Türk Eğitim Sendikası Aksaray Şubesi tarafından Eras Otelde, yemekli, müzikli, eğlenceli Birlik ve Dayanışma programı düzenlendi. Emekli olan eğitimcilere teşekkür plaketi verildi.

Programa, Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Altınsoy, Türk Eğitim Sendikası Genel Başkanı İsmail Koncuk, İlksan Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Yılmaz, Türk Eğitim-Sen Aksaray Şube Başkanı Ali Toprak ve çok sayıda davetli katıldı.Türk Eğitim-Sen’in programında konuşan Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta öğretmenlerin toplumda çok önemli bir yerleri olduğunu belirterek şunları söyledi “ “Türk Eğitim Sen’in birlik ve beraberliğin artırılması konusunda güzel bir gece düzenlenmiş. Tabi ki bu tür etkinlikler birliğin beraberliğin muhabbettin artması ve insanların kaynaşması açısından çok önemli. Diyorum. Uzun yıllar eğitim camiasına hizmet vermiş, insan yetiştirmiş, yavrularımızı yetiştirmiş öğretmen kardeşlerimize de yürekten teşekkür ediyorum. Tabi ki öğretmenlik kutsal bir görev. Hani derler ya “İnsanın en fazla öpmesi gereken ellerden biride öğretmen elidir. Bunu bilen bir toplumuz. O açıdan da öğretmenleri yürekten kutluyorum ve önemsiyorum. Sonuçta ülkemizin geleceği yarınlarımız öğretmenlerimize emanet. Bu açıdan da öğretmenlerimize hakikaten büyük görevler düşüyor. Ben bu arada Türk Eğitim-Sen’in yeni yönetimini de tebrik ediyorum. Yine Eğitim camiasına yaptıkları hizmetten dolayı plaket alan kardeşlerimize hayırlı olsun diyorum”

Yapılan konuşmaların ardından Belediye Başkanı Nevzat Palta ve diğer protokol üyeleri Eğitim camiasına uzun yıllar hizmet ettikten sonra emekli olan üyelere teşekkür plaketi ile belediye tarafından hazırlanmış çeşitli hediyeleri takdim ettiler.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.