Tugrul KARACAER :Halka Hizmeti Hakka Hizmet Bilip Bu Yola Çıktım

Tugrul KARACAER :Halka Hizmeti Hakka Hizmet Bilip Bu Yola Çıktım

MHP Aksaray Milletvekili Aday Adayı Tugrul Karacaer çalışmalarına hız verdi.

Tugrul KARACAER  önümüzdeki dönem yapılacak olan Milletvekili seçiminde Milliyetçi Hareket Partisinden Aday Adayı olduğunu açıkladı.


Aksaray iline ve Milliyetçi Hareket partisine hizmet etmek adına aday adayı olmaya karar verdiğini belirten Tugrul KARACAER ; ̶
;Haziran ayında yapılacak olan seçim öncesi Milliyetçi Hareket partisi seçim çalışmalarına hız vermiştir. Bende bu partinin bir ferdi olarak partime hizmet ediyorum. Akrabalarım, dostlarım ve arkadaşlarım önümüzdeki seçimlerde sürekli aday olmam noktasında bana söylemlerde bulundular. Bende bu yönde bir karar aldım ve kısmet olursa önümüzdeki seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisinden Milletvekili aday adayı olmaya karar verdim” dedi.

 
Milliyetçi Hareket Partisi olarak hedeflerinin tek başına iktidar olmak olduğunu, bunun için Türk milletinin desteklerini beklediklerini belirten MHP Milletvekili Aday Adayı Tugrul KARACAER; ̶
;Kısmet olursa Haziran 2
11 genel seçimlerinde AK Parti iktidarına son vereceğiz. Partimiz seçimle ilgili çalışmalara hız vermiştir. Aksaray ili AK Parti kurulduğu günden bu güne AK Partiye ye istediği oyu verdi ve destekledi. Ancak AK Parti bunun karşılığını Aksaray’a hizmet olarak veremedi. Yaklaşık 9 yıl önceki Aksaray neyse bugünkü Aksaray’da o. Ama ne yazık ki AK Parti iktidarı her tarafı toz pembe göstermeye devam ediyor. Türkiye özlem duyduğu birlik, beraberlik ve huzuru Milliyetçi Hareket Partisinin tek başına iktidarında görecektir. Halka hizmeti hakka hizmet bilip bu yola çıktım ve aday adayı oldum. Şayet Partimiz uygun görür, halkımızda bizi tercih ettiği takdirde ilimiz için, partimiz için var gücümüzle il teşkilatımızla, ilçe teşkilatlarımızla el ele verip çalışacağız.” dedi.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.