SİYASET KAZANI

SİYASET KAZANI

    


ff size=5>Sevgili Aksaray Medyacılar merhaba....Siyasetin serin sularından sıcak sularına doğru yol alırken Aksaray'da kulis yapan kişilerle görüştüm.


 

Aday adayları çoğaldıkça Ben Parti Genel Başkanlarına da Allah Sabır Versin diyorum.

ff size=5>     Kimler aday adayı değil ki  AKP den Mali Müşavir Aydın Coşkun-  Avukat Latif Ağır- Avukat İbrahim Ergin- Avukat Fahrettin Özyön-Z.Mühendisi  Önder Yıldız-Öğretmen Gökhan Yeğen-Avukat Sinan Özkan-Ortaköy Belediye Başkanı Mahmut ÜTÜK
ff size=5>       MHP Saflarından ise Milletvekili Osman Ertuğrul-MHP Eski İl başkanı Halil Demiray-Kılıçaslan Ekin-Kürşat Eser-Tuğrul Karacaer-Eskil İlçesi Eski Belediye Başkanı Necati Belgemen-Müteahhit Ramazan Çağdaş, Emniyet Müdürü Ziya Kılıç, Elektrik Mühendisi Enver Özkök,Eski Milletvekili  Kürşat Eser....  Yalnızşunu öncelikle belirteyim  MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli'ye yakın bir isimden şunları duydum Aksaray'da MHP sıralaması 1.Sıra Hatice Şahin  2.sıra  Kılıçaslan Ekin 3.sıra Tuğrul Karacaer  değişmezse bu liste çıkacak dendi .Tabii ki siyaset kazanı bu.. hergün farklı şeyler kaynıyor çorba henüz 11 Haziran da pişecek kazanın altına odunu koyup ateşi harlandırıyorlar.Ben arkadaş toplantısında Elektrik Mühendisi Enver Özkök'ten bahsettim aday sıralamasına giremez mi dedim  o arkadaş dürüst biri ama listeye girmesi çok zor dediler.Bu siyasette gerçekten aklım almıyor.
ff size=5>   AKP liler 11 Haziranda kim aday olursa olsun biz silme 3-
alacağız derken MHP Safları AKP ye ancak 1 milletvekili layık görüyorlar.Onlarda 3-
diyor ama belki 1 ni AKP alır deniyor.
ff size=5>      CHP li arkadaşlarla görüştüm eğer Necdet Pamir Aksaraydan aday gösterilirse CHP ye de 1 milletvekili olacağını belirtiyorlar.Mali Müşavir sayın Muammer Dilek'in  ve Eski Milletveli Mahmut Öztürk'ün çok çalışması lazım.
ff size=5>         Acaba ben de milletvekili aday adayı olsam mı.Para harcanmadan aday adayı olunacaksa pazartesi günü bağımsız olarak adaylığımı koyayım bari... Şimdi parti adı versem ben geliyorum diye kavga başlar.Aman Partili Abilerim vazgeçtim aday adayı filan değilim sizin olsun.Ben Ortaköy de  halimden memnunum.Hamd olsun 3-5 kuruş alıyoruz çorba kaynatıyoruz akşam Aksaray'a evimize dönüyoruz.
ff size=5>     Daha çok söyleriz  şunlarda adaymış diye.Aday adayları Kağıt kalemi hazırlayın önce deneme sınavı var...
ff size=5>    Gününüz gününüzden güzel geçsin

 

 

 

 


 

 

              

   

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum