Servet Karatay : Aksaray Hükümetin Üvey Evledı Bile Değil

Servet Karatay : Aksaray Hükümetin Üvey Evledı Bile Değil

BBP İl Başkanı Servet KARATAY yaptığı açıklamada;AKP hükümetinin 8 yıllık icraatının medyada çok başarılı gösterildiğini nedense AKSARAY da bir şey göremediklerini söyledi.

BÜYÜK Birlik Partisi İl Başkanı Servet KARATAY yaptığı açıklamada;AKP hükümetinin 8 yıllık icraatının medyada çok başarılı gösterildiğini nedense AKSARAY da bir şey göremediklerini söyledi.Aksaraylının mütevazı olduğunu lüks ve ekstra bir şey istemediğini belirten KARATAY acil ihtiyaçlarımız olan üç şeyin seçimden önce projelendirilmesini aksi halde Aksaraylının AKP’yi sandıkta cezalandırılmasının boynunun borcu olduğunu söyledi.

1- ULUKIŞLA-AKSARAY ORGANİZE SANAYİ DEMİRYOLU

2- HAVAALANI

3- TIP FAKÜLTESİ

Şehrimiz doğal yapısı ve coğrafi konum itibariyle hızla büyümüştür ve büyümektedir. Bu isteklerimizi karşılayacak YÜK, YOLCU ve ÖĞRENCİ kapasitesi vardır. Taleplerimiz ihtiyaçtan kaynaklanmaktadır. Gerçekleştirildiği takdirde 1 milyon nüfuslu marka bir şehir olmaya adaydır. Bu isteklerimiz gerçekleşmez ise Aksaray tekrar küçülen bir şehir olma tehdidi ile karşı karşıya kalacaktır.

Şu anda önemli bir kavşak noktası olan şehrimiz otobanın bitmesi ile ve Karaman, Ereğli, Niğde, Kayseri bağlantısının devam eden duble yol çalışmalarının bitirilmesi ile geri plana itilecek ve Ankara, Adana ve İzmir, kayseri bağlantısının kavşak noktası olma özelliğini ortadan kaldıracaktır.

Biz Büyük Birlik Partisi olarak Aksaray’ı tarım, hayvancılık ve buna bağlı sanayinin marka şehir olmasını kendimize hedef hedef seçtik ve bunun için siyasi ve sivil her türlü platformda yapılacak haklarımızı isteme eylemine hazır olduğumuzu ilan ediyoruz. 8 yıldır bu isteklerimizin yapılmamasını hak gaspı olarak görüyoruz.

AKP’den aday adayı olanlara sesleniyoruz bilbordlara sloganlı resim asmakla, gazetelere ilan vermekle Başbakana kendinizi beğendirme operasyonu yapacağınıza ÇAPINIZ, BİRİKİMİNİZ ve KAPASİTENİZ varsa şunu deyiniz;

Sayın Başbakan biz Aksaray’ın acil ihtiyacı olan Demiryolu, Havayolu ve Tıp Fakültesinin sözünü almadan aday olmuyoruz. AKP Aksaray İl Teşkilatı Aksaray Sevdalısıysanız haklarımız verilmeden bu seçimde aday çıkarmıyoruz. Diyebilme yiğitliğini gösterebiliyor musunuz? Nerede.

Büyük Birlik Partisinin farkı burada bizler memleket ve millet sevdalısı kadrolar olarak milletin özüne adaylarımızla çıkıyoruz.

Güvenli, Özgür ve Refah bir Türkiye ufku açılmış hizmeti ayağına getirilmiş bir Aksaray’ın hayalini kuruyoruz.

Buradan gazeteci yazar Ali GENÇ kardeşimizi kutluyoruz Aksaray sevdalısıyız, hizmete talibiz diyenlere sesleniyoruz. Bir kendinize birde Ali Genç’e bakın onunla kendinizi bir kıyaslamalarını rica ediyoruz.

Büyük Birlik Partisi 12 Haziran seçimlerinde Aksaray’ın ve Türkiye’nin parlayan yıldızı ve meclisin 3 partisinden birisi olacaktır.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.