Rıfkı KARABATAK : 12 HAZİRANDA 3-0 OLURSA AKP NİN HANESİNDE SIFIR YAZAR

Rıfkı KARABATAK : 12 HAZİRANDA 3-0 OLURSA AKP NİN HANESİNDE SIFIR YAZAR

Aksaray MHP İl Başkanı Op.Dr.Rıfkı Karabatak Ak Partinin Aksaray’da Haziran seçimlerinde 3-0 yapacağı iddasına cevap olarak zehir zembelek açıklamarda bulundu.


Aksaray MHP İl Başkanı Op.Dr.Rıfkı Karabatak Ak Partinin Aksaray’da Haziran seçimlerinde 3-
yapacağı iddasına cevap olarak zehir zembelek açıklamarda bulundu.İl Başkanı Karabatak ̶
;Ülkemizi bekleyen seçim öncesi AKP kadroları yeniden ustası oldukları dezenformasyon ve kutuplaştırma politikalarına girişmişlerdir.  Bugün, kurumsal geçmişi olmayan, içinden doğduğu Milli Görüş’ün milli özelliklerinden uzaklaşmış;  sanal gündemlerle halkı uyutmayı, sosyal devlet gerekliliklerini yerine getirirken de bunu seçimde oya tahvil etmeyi marifet sayan bir anlayış iş başındadır. Şimdi de, vatandaşa  yoksulluğu, yolsuzluğu,  verilen sözlerin tutulmayışını  unutturup,  her  fırsatta bilinçaltlarına  3-
gibi bir skor yerleştirme hevesindedirler.

Biz siyasi nezaket içinde sadece  seçim beyannamemizi ve MHP iktidarında yapacaklarımızı anlatırken,  AKP nin Aksaray daki temsilcileri, sadece skor tahminleri  peşindedir. Somut projeleri olmadığı gibi, kişisel yetenek ve vizyon çerçevesinde dahi konuşamamakta,  adeta padişah ilan ettikleri Sayın Başbakan’ın iki dudağının arasından çıkacak sözleri beklemektedirler.Bu seçimde Yüce Türk Milleti, hayal tacirlerine de, korku imparatorluğuna da geçit vermeyecektir.PKK ya açılım yapıp davul zurnayla karşılayanlar, hasbelkader  AKP de siyaset yapan ülkücü geçmişe sahip arkadaşları  nasıl  dışlayacağının  derdine  düştüler. Bölücülere gösterdikleri tahammülün onda birini ülkücülere gösteremiyorlar. MHP mevcut iktidarın kabusu oldu. Bu nedenle MHP siz meclis hayallerini halka işlemeye çalışıyorlar. Çünkü yeni dönemde yapmayı planladıkları Anayasa değişiklikleri ile bilinçaltlarında ki Başkanlık ve Eyalet sistemlerini hayata geçirmelerinin önünde en büyük engel olarak MHP yi görüyorlar. MHP nin iktidar olması halinde de Yüce Divan da hesap vermek zorunda kalacakları korkusu uykularını kaçırıyor.               

Herkes bilsin ki; Milliyetçi hareket bir sevdadır. Bir yaşam tarzıdır.  Tabutluklardan, işkencelerden,  mahpuslardan, sürgünlerden geçip gelmiş, asla pes etmemiştir. Bu davaya gönül veren her ferdin özgeçmişinde sadece ülküsü için ödediği ağır bedeller vardır  ve bundan  hiçbir  zaman pişman olmamış,  davasını terk etmemiştir. Bunu küresel güçlerin Türkiye Acenteliğini yapanların ve  doğduğu kökleri   reddedip milli vasıflardan uzaklaşanların anlaması mümkün değildir.

Vatandaşı kandırıp 3-
çığırtkanlığı yapanlara ilanımdır. Kimse hayal görmesin. O kandırdığınız, sindirdiğiniz, seçim rüşvetleriyle satın aldığınızı zannettiğiniz Aksaraylı, yapılmayan Demiryolu ve tıp fakültesi  vaadlerinizi, içilmeyen suyu, solunmayan havayı, geçilmeyen yolları, türettiğiniz zenginleri, yaptığınız ayrımcılıkları, hortlattığınız bölücüleri, AB uğruna feda ettiğiniz Kıbrıs’ı Azerbaycan’ı unutmayacak. Suskun, dişini yumruğunu sıkmış sandığı beklemektedir. 12 Haziran akşamı eğer  3-
sonuç çıkarsa, biliniz ki AKP nin hanesinde  sıfır yazıyor olacaktır. Aksaray Bozkurtların kalesidir. Teşkilatlarımızı kapatıp yöneticilerimize siyaset yasağı getirseniz, yandaş medyanızın yanına, küresel ağabeylerinizi ekleseniz dahi  MHP Türkiye genelinde tek başına iktidar Aksaray da mutlaka birinci parti olacaktır.”dedi.
HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum