Pomem, 10. Dönem Öğrenci Adayları Planlama Sorgulama ve Duyurusu

Pomem, 10. Dönem Öğrenci Adayları Planlama Sorgulama ve Duyurusu

10. Dönem Polis Meslek Eğitimleri 11 Nisan 2011 tarihinde başlatılacaktır.

2. Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı Sağlık Komisyonunca haklarında ̶
;POMEM Öğrencisi Olur” kararı verilen ve güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanan adayların POMEM Müdürlüklerine planlamaları yapılmıştır.

3. Okul planlaması yapılan adaylar, dosyalarını teslim almak üzere en geç
6 Nisan 2
11 tarihi saat 17.

’ye kadar sınava girmek için müracaatta bulundukları İl Emniyet Müdürlükleri Eğitim Şube Müdürlüklerine müracaat edecekler, 11 Nisan 2
11 günü saat
8.

’de planlandıkları Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde hazır bulunacaklardır. (POMEM’lerle ilgili bilgiye İl Emniyet Müdürlüklerinden ve POMEM’lerin kendi internet adreslerinden ulaşılabilecektir.)

4. Adaylar, İl Emniyet Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlüklerince kendilerine verilecek Taahhüt ve Kefaletname Senetlerini (4
.


TL.) kendisi ve kefillerine imzalatıp noter tasdikli olarak, kayıt esnasında diğer evraklarla birlikte POMEM Müdürlüğüne teslim edeceklerdir.

5. Eksik evrakla müracaat eden adayların kayıtları yapılmayacaktır.

6. Sağlık Kurulu Raporu veya güvenlik soruşturması işlemleri devam eden adayların okul planlamaları yapılmamıştır. 18 Mart 2
11 tarihinden itibaren Sağlık İşleri Dairesi Başkanlığı Sağlık Komisyonunca haklarında ̶
;POMEM Öğrencisi Olur” kararı verilen ve güvenlik soruşturmaları olumlu sonuçlanan adayların başarı sıralamalarına göre okulların kapasiteleri ve kontenjanları doğrultusunda, gelmeyen veya istifa edenlerin yerine planlanmaları yapılacaktır.

7. 18 Mart 2
11 tarihinden itibaren sağlık kurulu raporu ve güvenlik soruşturmaları olumlu sonuçlanıp da okul kapasiteleri nedeniyle planlanamayan adayların öğrencilik hakları 11. döneme aktarılacaktır.

8. Planlaması yapılan erkek adaylardan askerliğini yapmış olanlar terhis belgelerini kayıt esnasında POMEM Müdürlüklerine teslim edeceklerdir.

9. 17 Mart 2
11 tarihinde açıklanan listede ̶
;İşlemleriniz devam ediyor” açıklaması bulunan adayların durumlarında değişiklik olması halinde 18 Nisan 2
11 tarihinde güncelleme yapılacağından internette bulunan bilgilerini kontrol etmeleri ve yapılacak açıklamalar doğrultusunda hareket etmeleri gerekmektedir.

Adaylara Önemle Duyurulur.HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.