PMYO BÖLGE TOPLANTISI YAPILDI

PMYO BÖLGE TOPLANTISI YAPILDI

Kayseri Polis Meslek Yüksek Okulu’nda (PMYO), Aksaray, Yozgat, Kırıkkale, Kırşehir, Kastamonu PMYO Müdürlerinin katılımıyla bölge toplantısı gerçekleştirildi.

Kayseri Polis Meslek Yüksek Okulu’nda (PMYO), Aksaray, Yozgat, Kırıkkale, Kırşehir, Kastamonu PMYO Müdürlerinin katılımıyla bölge toplantısı gerçekleştirildi. Toplanmanda okullardaki eksikliklerin bilgi alışverişi ile giderilmesi ve polis adaylarına daha iyi eğitim verilmesi konusu görüşüldü.Aksaray’la birlikte 6 ilin Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürleri ile toplantı gerçekleştirdi. Bu uygulamanın Emniyet Genel Müdürlüğü’nün onayı ile geçen yıl itibariyle başlatıldığını ifade eden Kayseri Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Mustafa Şahin, “Toplantı kapsamında polis okullarımızın sorunları ve bu sorunlardan kurtulabilmek için yapılabilecek işlemler konusunda bilgi alışverişi yapacağız” dedi.


Bölge Toplantısı’na Aksaray Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Hasan Çevik, Kayseri Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Mustafa Şahin, Kırıkkale Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Ali Yaşar Ayvaz, Yozgat Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yunus Çetin, Kırşehir Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Müslim Kılıçaslan ve Kastamonu Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Emir Gökpınar katıldı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.