ÖZEL HABER AV. İBRAHİM ERGİN WWW.AKSARAYMEDYA.COM 'A KONUŞTU

ÖZEL HABER AV. İBRAHİM ERGİN WWW.AKSARAYMEDYA.COM 'A KONUŞTU

12 haziranda 2011 yapılacak genel seçimler öncesinde Ak Parti Aksaray millet vekili aday adaylığını açıklayan Av. İbrahim Ergin www.aksaraymedya.com’a çok samimi açıklamalarda bulundu.

12 haziranda 2
11 yapılacak genel seçimler öncesinde Ak Parti Aksaray millet vekili aday adaylığını açıklayan Av. İbrahim Ergin www.aksaraymedya.com’a çok samimi açıklamalarda bulundu.
AksarayMedya.Com:


Merhaba İbrahim Bey Öncelikle Bize Kısaca Kendinizi Tanıtabilirmisiniz ?Av. İbrahim Ergin:


Öncelikle bize bu fırsatı vermiş olduğunuz için size ve ekibinize teşekkür ediyoruz. Ben,2
Ağustos 1971 yılında Aksaray’da doğdum. Baba adı Mehmet, Anne adı Raziye'dir. İlköğretimini Zafer ve Selçuk İlkokulu’nda tamamladım.Orta okulu ve liseyi Aksaray İmam Hatip Lise’sinde tamamladım.199
yılında Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazandım. 1994 yılında hukuk fakültesini başarıyla bitirdikten sonra Aksaray’da serbest avukatlık yapmaya başladım. evli ve üç çoçuk babasıyımAksarayMedya.Com:


Peki İbrahim Bey Ne Zaman Dan Beri Siyasetin İçerisindesiniz ?Av. İbrahim Ergin:


Uzun yıllar siyasetin içinde aksarayımıza hizmet etmekle beraber , Refah Partisi’nde il yönetiminde teşkilat başkan yardimcılığı ve il başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum.Saadet Partisi’nde merkez ilçe başkanlığı ve Milli Gençlik Vakfı Aksaray Şubesi’nde yönetim kurulu üyeliği görevlerini başarıyla yürüttüm.3 dönem Aksaray Barosu’nda yönetim kurulu üyeliği yaptım.
AksarayMedya.Com:Neden Ak Parti ?Av. İbrahim Ergin:


Halka hizmet hakka hizmet anlayışının düşüncesini taşıyan tek parti AK Parti’dir. Dünya’da değer gören dünya’da sayılı liderler arasında yer alan bir Başbakan’a yakın olmak her yiğidin gönlünde geçer. Dünya lideri sayılabilecek bir Başbakanla beraber hizmet etmek bizlere onur ve gurur verir. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın, çalışkanlığı, dürüstlüğü, dik duruşu, karizması bizi oldukça etkiledi. Böyle bir şahsiyetin yanında yer almak için AK Parti’ye gönül verdikAksarayMedya.Com:


İbrahim Bey Neden Aday Olmayı Düşündünüz Bize Bunu Açıklayabilirmisiniz ?Av. İbrahim Ergin:


Aksaray il olduğundan bu yana büyük gelişmelere imza atmış gerek sanayi, gerek kentleşme açısından İç Anadolu’nun önemli kentlerinden biri olmayı başarmıştır. Bu gelişme sebebiyle, Aksaray’ın il olmasından önce ve sonra görev almış, Aksaray’a hizmette bulunmuş herkese minnet, şükran ve takdirlerimi ifade etmek isterim. Doğup büyüdüğüm Aksaray için atılan her adım, konulan her taş, hepimiz için büyük bir övünç kaynağı, iftihar vesilesidir.Aksaray; konumu, sanayisi, tarımı ve insan potansiyeli ile harekete hazır, dinamik bir yapıya sahiptir. Aksaray’a duyduğumuz vefa bizi Aksaray ile özdeş hale getirmiş ve Aksaray’a hizmet etme noktasına taşımıştır.
Bizler burada milletin görevlileri ve milletin hizmetkârlarıyız.
Milletvekilliğini bir meslekten çok halka hizmet aracı olarak görerek, Aksaray’ı İç Anadolu’nun hatta Türkiye’nin sayılı illerinden biri haline getirmek, gece-gündüz çalışmak için bu göreve talip oldum.
Ben bu şehrin okullarında okudum. Bugün avukat olarak, ailemin geçimini sağlıyorsam bu toplum sayesindedir. Bu ülkeye ve bu ülkenin insanlarına hizmet borcum olduğunu düşünüyorum.Bu düşüncelerle ben de Aksaray’ı yüceltme çalışmalarına bilgi birikimim, mesleki tecrübelerim, geleceğe dönük projelerimle katılmak ve katkıda bulunmak üzere yola çıktım.AksarayMedya.Com:


İbrahim Bey , Sizlere Siyaset Hayatınızda Başarılar Diliyoruz. Her Şeyin Gönlünüzce Olmasını Temenni Ediyoruz.Av. İbrahim Ergin:


Bizde Sizlere Teşekkür Ediyor, Yayın Hayatınızda Üstün Başarılar Diliyoruz.
www.aksaraymedya.com OLARAK SİZLER İÇİN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARINI ARAŞTIRIYOR VE SİZLERE TANITMAYA DEVAM EDİYOR.BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN…

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum