Nurettin Aktan İle Gündemlere İlişkin Bir Röportaj

Nurettin Aktan İle Gündemlere İlişkin Bir Röportaj

Seçimler yaklaşırken Has Parti (Halkın Sesi) İl Başkanı Nurettin Aktan ile gündemlere ilişkin bir röportaj gerçekleştirdik.


Seçimler yaklaşırken Has Parti (Halkın Sesi) İl Başkanı Nurettin Aktanile gündemlere ilişkin bir röportaj gerçekleştirdik.

 

            Sn Aktan 12 Haziran 2
11 genel seçimlerine katılacak mısınız?

 

N.A: Halkın Sesi Partisi olarak 4 ay gibi kısa bir sürede kurulmamıza rağmen milletimizin bize karşı teveccühleri sayesinde bugün itibariyle 8
ilde teşkilatlanmasını tamamlamıştır.     

Ülke genelinde Aday adayı çalışmalarımız önümüzdeki hafta Salı günü bitecektir. Dolayısıyla

HAS Parti 12 Haziran 2
11 genel seçimlerine katılarak çok bilgili ve tecrübeli adaylarla milletimiz huzurunda ter dökecek ilk sınavını verecektir. 

             

             Sn Aktan Sizin Aksaray da aday adayınız var mı?

 

N:A: Sn Tosun tabii var. Ancak Has Parti olarak aday adaylık sürecini biz halkı rahatsız etmemek için gürültü ve çevre kirliliği olmasın diye sessiz bir şekilde yürütüyoruz. Ayrıca bu aşırı harcamaları bir israf ve milli servetin hebası olarak görüyoruz.Biz Has Parti olarak Adayların Milletvekilliğini yapabilecek kabiliyette olmalarına dikkat ediyoruz.

  

              Has partinin Ülke genelinde ki son durumu nedir?

N.A: Son 1
gün içinde andy-ar araştırma merkezinin yaptığı ankette oyunu en çok artıran parti. Has Parti olmuştur.Yeni oluşum liderlerinden en başarılı olacağını düşündüğünüz lider kim sorusuna; milletimiz %42.4 le Sn Numan KURTULMUŞ demektedir.

Dolayısıyla Kuruluşundan bu güne Has Parti milletimizin gündeminde olan ve dikkatle takip ettiği bir parti olmuştur.

 

               Peki Has Partinin Aksaray’daki durumu nedir?

 

 N.A: 1
gündür aday adaylarımızdan Yrd. Doç. Dr. İbrahim Baykan’la beraber birtakım çalışmalar gerçekleştirdik. Gerek Genel Başkanımıza gerek Partimize yoğun bir ilgi var bunu tespit ettik.  Meclisteki siyasi partiler çare üretmek yerine kavga ürettikleri halkımızın en çok şikayet ettikleri konuların başında gelmektedir. Biz hemşerilimizin sağduyularına güveniyor ve baskıcı anlayışa dur diyeceğine inanıyoruz.
HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.