Niyazi Alçay :Erbakan Hoca Genç Nesillere Güzel Bir Örnek Teşkil Etti

Niyazi Alçay :Erbakan Hoca Genç Nesillere Güzel Bir Örnek Teşkil Etti

Başkan ALÇAY, eski başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın vefatına ilişkin, "Saadet Partisi camiasının, Türkiye'nin, aziz milletimizin başı sağ olsun diyor, bir kez daha kendisine Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.

Eskil Belediye Başkanı ALÇAY, eski başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın vefatına ilişkin, "Saadet Partisi camiasının, Türkiye'nin, aziz milletimizin başı sağ olsun diyor, bir kez daha kendisine Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.

Tam Tekmil çağın, büyük bir siyasi öykünün önemli isimlerinden, mümtaz şahsiyet, milli görüşün lideri. İnancın mücadelelerin, sabrın ve zaferin eşsiz örneklerinden Saadet Partisi Genel Başkanı Profosör Doktor Necmettin ERBAKAN 28 Şubat arifesinde Hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Bütün ömrünü, değeri bugün tam anlaşılmasa da kendisi ve yaptıkları Türkiye için çok şey ifade eden. Siyasete hoş bir seviye katan, statüko karşısında  değişimin simgesi, halkın ve Anadolu insanının, ekonomide, siyasette, ticarette aktif rol almasının önünü açan, bir yandan sistemin halkla ve toplumla bütünleşmesini sağlayan bir lider. 
Türkiye Cumhuriyeti döneminin, parametrelerinin, değişimin öncüsü, basının , iş aleminin, bürokrasinin, velhasıl o dönem statükonun en büyük taraftarlarının yaptığı her türlü saldırıya karşılık, sadece hizmet ve projelerini hayata geçirmenin endişesini yaşayan, Büyük insanı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Allahtan kendisine gani gani Rahmet, kederli ailesine ve Milletimize baş sağlığı diliyorum, Mekanı cennet olsun̷
;

Hilmi YOL

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.