Necati Belgemen "Önümüzdeki Yıl Eskil'e Oda Binası Yapacağız"

Necati Belgemen "Önümüzdeki Yıl Eskil'e Oda Binası Yapacağız"

Eskil Ziraat Odası Başkanı Necati Belgemen cumartesi günü Taşsaray'da eski ve yeni delegelere yemek verdi.

Hilmi YOL

Yemeğe Eskil Belediye Başkanı Niyazi Alçay Eskil eski ve yeni İlçe Tarım Müdürleri, Belediye meclisi üyeleri ve delegeler katıldı.

Yemek sonrası kısa bir konuşma yapan Necati Belgemen yeni seçilen arkadaşların hepsini davet ettiklerini ama bazılarının çeşitli mazeretlerinden dolayı gelmediklerini söyledi. Belgemen konuşmasında “Şubatın ilk haftası görevi sona erecek olan Ziraat Odası delegelerine bugüne kadar yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür ederim. Yeni seçilen delegelere hayırlı olsun. İnşallah şubat ayının ilk haftası yönetimi ve meclisi oluşturacağız. 7 delegeden yönetim 14 delegeden de meclisi oluşturacağız. Yönetim ve meclise giremeyen delegelerin delegelikleri bundan sonra sona erecek “ dedi.

Belgemen Ziraat Odasının şu anda konuşulduğu gibi 2

-3

bin tl gibi bir parasının olmadığını 35 bin TL laboratuara borcunun olduğunu söyledi. Ziraat Odasının İlçe Tarım Müdürlüğü'nün yanında arsa satın aldıklarını önümüzdeki yıl binasının yapılacağını ve burada halkımıza hizmet verileceğini ifade eden Belgemen, “Yeni yerimizde hububat tahlilide yapılacaktır. Tarımla ilgili ne kadar hizmet varsa önümüzdeki 4 yıl boyunca ilçeye getirmeye çalışacağız.” Dedi.

Başkanın maaşı konusundaki söylentilere açıklık getiren Belgemen,”söylenildiği gibi Başkanın maaşı da 2 Bin TL gibi bir rakam değildir. Başkanlar oturum başı para almaktadır. Buda ortalama ayda 9

TL civarındadır. Bu konuda da halkımızın kafasında soru işareti bırakmak istemiyoruz. Bugün davetimize katılan büt

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.