Muhammed Fatih Yıldırıcı :Aday Listemiz Belli Oldu

Muhammed Fatih Yıldırıcı :Aday Listemiz Belli Oldu

Aksaray Ak Parti İl Başkanı Muhammed Fatih Yıldırıcı Aday Listemiz Belli Oldu dedi.

  Ak Parti Aksaray İl Başkanı Muhammed Fatih Yıldırıcı yayınladığı basın bülteninde Milletvekili Adaylarını şöyle değerlendirdi.2

2 yılında başlayan AK Parti iktidarı, o günden bu yana büyük başarılar ve rekorlarla yoluna devam ediyor. Allah’ın izni ve aziz milletimizin desteği ile 12 Haziran’dan sonra da AK Parti İktidarı yoluna yine emin adımlarla devam edecek ve özlenen Türkiye’nin inşası kaldığı yerden sürecektir. Türkiye’yi rekor seviyelerde büyüten AK Parti daha büyük hedeflerle, daha güçlü bir vizyonla, en önemlisi de daha büyük bir aşkla 12 Haziran seçimlerine hazırlanıyor ve yoluna devam ediyor.
           12 Haziran seçimlerinin hazırlıkları herkesin malumu olduğu üzere AK Partide çok yoğun biçimde devam etmektedir. Aday Adaylığı ile başlayan süreç boyunca ciddi bir yoğunluk yaşandı ve bu yoğunluk Adayların belirlenme sürecine değin sürdü. Aksaray’dan tam 51 isim AK Partiden Milletvekili olmak için müracaatta bulundu ve bu durum partimize duyulan teveccühü bir kere daha ortaya koydu. 

           Aday Adaylığı çalışmalarının ardından liste Genel Merkezimiz tarafından incelendi ve Aday Listesi bu çalışmaların ardından kesinleşti. 11 Nisan tarihi itibariyle de liste kamuoyuna açıklandı. Aksaray’da rekorların kadrosu 12 Haziran seçimleri için yeniden Aday gösterildi. Mevcut Milletvekillerimiz Sayın Ali Rıza Alaboyun, Sayın Ruhi Açıkgöz ve Sayın İlknur İnceöz Milletvekili Adaylarımız oldu. Kendilerine başarılar diliyoruz ve yapılacak tüm çalışmalarda teşkilat olarak yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyoruz. 
  Milletvekillerimiz gerek Türkiye’de ve gerekse de Aksaray’da yapılan hizmetlerle rekorlara imza atmışlardır. Sayın Başbakanımızda rekorların kadrosunu yeni rekorlar için muhafaza etmiştir. 
                 Anımsanacağı üzere AK Partiye 51 isim Aday Adaylığı müracaatında bulunmuştur. Tüm arkadaşlarımız daha evvelde söylediğimiz gibi birbirinden yetenekli, eğitimli ve donanımlı isimlerdir. Partimize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı tüm Aday Adaylarımıza bir kere daha teşekkür ediyorum. Ancak elbette Aksaray’ın Milletvekili sayısı üçtür ve tüm isimler arasından bir tercih yapılacaktır. Bizim için asıl olan hizmetlerin devamı, memleketimizin ihtiyacı olan çalışmaların sürekliliğidir. Bu mesele memleket meselesidir, daha aydınlık ve ufku açık Türkiye meselesidir. Bu nedenle biz bu yola Aday Adaylığı anlamında 51 kişiyle çıktık, hala 51 kişiyle devam ediyoruz. Tüm Aday Adaylarımızın yanımızda, yakınımızda ve çalışmalarımızda beraberimizde olduğunu biliyoruz. 
          Sayın Başbakanımız, ‘Millete hizmetin sayısız yolu, yöntemi var. Siyaset sadece bu çatı altına girmek değildir. Siyaset, partide yapılır, partinin dışında çeşitli kurum ve kuruluşlarda yapılır. Eğer biz muhafazakâr, demokrat bir hareketin mensuplarıysak, bu hareketin çeşitli kurum ve kuruluşlarında da görev yapmamız gerekir.Bu bağlamda biz tüm Aday Adaylarımızın desteğini yakından hissediyor ve hissetmek istiyoruz. 
              Bizim gidecek daha uzun yolumuz var. Bu yolda birlikteyiz ve beraberiz. Yine hep beraber yürüyeceğiz. Yapılan bunca çalışmalar ve ülkemize kazandırılan hizmetlerde hepimizin, herkesin büyük emekleri var. ‘Ben’ değil, ‘Biz’ diyebilen bir anlayışın mensupları olarak bizlere yakışan memlekete hizmet yüküne el atmak ve hep birlikte yarınlarımızı inşa etmektir. Teşkilat olarak seçimlere her zaman hazırız. Mevcut Milletvekillerimizle birlikte sahadayız, diriyiz, çalışmaktayız ve çalışacağız.

           Bizim gayemiz hizmettir ve bunun için ne gerekiyorsa yapacağız. Neticenin başta Milletimize, sonra partimize ve çok kıymetli Milletvekili Adaylarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Yolumuz uzun ve meşakkatli. Allah yardımcımız olsun. Hedefimiz Aksaray’da 3 –
yapmak ve AK kadroları yeniden tek başına iktidara getirmektir.HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.