Milletvekilerinden Yeni İl Başkanı Yıldırıcı ya Tam Destek - Aksaray Haberleri

Milletvekilerinden Yeni İl Başkanı Yıldırıcı ya Tam Destek - Aksaray Haberleri

Milletvekileri Ak Parti İl Başkanı Fatih Yıldırıcı’yı makamında ziyaret ederek hem hayırlı olsun dileğinde bulundular. Hem de tam destek sözü verdiler.

Belediye Başkanı Nevzat Palta, Milletvekilleri Ali Rıza Alaboyun, İlknur İnceöz, Ruhi Açıkgöz ve Merkez İlçe Başkanı Haluk Şahin Yazgı ile birlikte Ak Parti İl Başkanı Fatih Yıldırıcı’yı makamında ziyaret ederek hem hayırlı olsun dileğinde bulundular. Hem de tam destek sözü verdiler.


Milletvekili Ali Rıza Alaboyun ̶
;Öncelikle Fatih kardeşimizi tebrik ediyoruz. İl Başkanımız Latif Ağır’ın aday adaylığından dolayı görevinden istifa etmesinin ardından Fatih bu görevi üstlendi. Kendisini 12 Haziran’da zorlu bir yarış ve zorlu bir görev bekliyor. Aksaray’da buradan yüz akı ile çıkacak. Ben kendisini tebrik ediyorum dedi.


Milletvekili İlknur İnceöz ̶
;Kendisiyle yaklaşık 5 yıldır teşkilatta beraber mesai yaptık. İl yönetiminde uzun süre mesaimiz oldu hakikaten her yönüyle kendine güvenirlilik arz edici etrafında sevilen sayılan bir insan.8 yıldır süreçte insanı olarak pek çok yönünü gördüğüm değerli bir kardeşimiz. Partimizin il başkanı olarak önünde zorlu bir dönem var. Fakat teşkilatta görev yapmış birçok görevin üstesinden gelmiş değerli bir kardeşimiz ben önümüzdeki görevini gönlüyle, azmiyle zorlukları aşacağına inanıyorum dedi.


Belediye Başkanı Nevzat Palta ̶
;Başbakanımızın Fatih kardeşimizi resmi olarak İl Başkanlığına atamasından sonra başta şahsım olmak üzere meclis üyelerimizle birlikte hem hayırlı olsun hem de destek vermek amacıyla ziyaret etmiştik. Bugünde milletvekillerimizle beraber tekrar hayırlı olsun diyoruz. Allah utandırmasın Allah mahcup etmesin. Fatih kardeşimizle beraber Ak Partinin Aksaray’ımızda daha başarılı olması için çalışacağız.Güçlü bir Ak parti hükümeti içinde bugünden itibaren gerekli çalışmaları başlattık.Ben inanıyorum ki 2
11 12 Haziran seçimlerinde Türkiye’mizi inşallah güçlü bir Ak parti hükümeti bekliyor. Fatih kardeşime görevinin tekrar hayırlı uğurlu olmasını diliyorum dedi.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.