Milletimiz Büyük Fotoğrafa Bakıyor!

Milletimiz Büyük Fotoğrafa Bakıyor!

AK Parti Aksaray Milletvekili Adayı Cengiz Aydoğdu seçim çalışmaları kapsamında yaptığı açıklamada,

“Milletimiz her zaman fotoğrafın bütününe bakmış, ona baktığında da şu anda da Türkiye’ye bakıyor; Türkiye’nin istikbaline bakıyor, kendisinin istikbaline bakıyor, çoluğunun çocuğunun rızkına bakıyor, ekonominin gidişine bakıyor, ülkenin idare edilebilmesine bakıyor. Ufak tefek problemlerimiz olsa da Türkiye’nin yarın yoluna devam edebilmesi için istikrarlı bir idareye, kanun yapan bir meclise sahip olması gerektiğine dair hayati önemi millet görüyor” dedi.

Açıklamasında ayrıca Aydoğdu, “Milletimizin seçimlerdeki tercihleri Türk tarihinin her zaman tarihi basireti olmuştur. Millet bazen küçük kırgınlıklara, ufak tefek aksaklıklara, idari, siyasi ve ekonomiye dair bazı bozukluklara bakıp tepki gösterse de hiçbir zaman büyük fotoğrafı gözden kaçırmamıştır. Biz bazen kişisel olarak kızgınlıklarla bunları ihmal etsek bile büyük kalabalıklar o tespiti her zaman yapıyor. Esasında bizim seçimlerimizde sandık böyle bir sağduyuyu her zaman göstermiştir” dedi.

Aydoğdu konuşmasında şu ifadelere de yer verdi: “Küçük ikazlarını da yapan seçmen, esasında her zaman fotoğrafın büyüğüne göre, ülkenin genel gidişine göre -genel gidiş derken milletimiz ülkenin 10- 20 yılını derinden derine hissediyor- ona göre oyunu veriyor. Maceraya, istikrarsızlığa ve sıkıntıya asla fırsat vermiyor. Ufak tefek olsa da bu yoldan devam edeceğiz, bu yolun dışına çıkmak daha büyük sorun olur diyor. Şimdi de öyle görünüyor; AK Parti, Milletimizin ümidini temsil ediyor. Türkiye’nin yürüdüğü ana caddeyi temsil ediyor. Yani, patika yollara millet müsaade etmiyor. Bunu görmek lazım; Bunu milletimiz görüyor. Türkiye’nin problemleri yok mu, elbette var ama, bunları hallede hallede gidecek, hiç bir zaman problemlerin üstüne yatıp ana caddeden yan yollara çıkmayacaktır.”  aksaraymedya.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.