MHP Genel Baskan Yardımcısı Denız Bölükbaşı  AK PARTİ'ye Yüklendi

MHP Genel Baskan Yardımcısı Denız Bölükbaşı AK PARTİ'ye Yüklendi

Belediye Tiyatro salonunda düzenlenen konferansa MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı’nın yanı sıra MHP Milletvekili Osman Ertuğrul, İl Başkanı D.r Rıfkı Karabatak, Merkez İlçe başkanı Cavit Çıtak, Belde ve Belediye başkanları ile çok sayıda parti

''Türkiye'nin Siyasi Gündemi, Türkiye'yi Bekleyen Tehdit ve Tuzaklar'' konulu konferans için Aksaray'a gelen Bölükbaşı,"Ak Parti'nin baskı ve şantajla tehdit imparatorluğu kurduğunu'' savundu...Belediye Tiyatro salonunda düzenlenen konferansa MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı’nın yanı sıra MHP Milletvekili Osman Ertuğrul, İl Başkanı D.r Rıfkı Karabatak, Merkez İlçe başkanı Cavit Çıtak, Belde ve Belediye başkanları ile çok sayıda parti üyesi katıldı. Açılış konuşmasını yapan MHP İl Başkanı Karabatak, iktidarı eleştirerek, “Ülkede zengini zengine den, fakiri fakir eden hayvancılığa kadar bitme noktasına getiren bir iktidar var. 12 Haziran çok önemli. Bunu iyi değerlendirmeliyiz. Ülke 9 yıldır iktidarın yönetiminde. Aksaray’a ve ülkeye ne yaptılar. Demir demir yolu dediler. Yıllardır aynı şeyi söylüyorlar. Seçim yaklaştı 2’tane demir yolunu birden getireceğiz diyorlar. Bu iş yine bize kaldı” dedi.


Aksaray’ın iktidara vermesi gerekenden çok fazlasını verdiğini öne süren MHP Milletvekili Osman Ertuğrul’da, “Aksaray bu iktidara vermesi gerekenden çok fazlasını verdi. Buna rağmen Aksaray karşılığını almadı. Duble yol yaptık diyorlar. Duble yollar zaten vardı. Demir yolu Aksaray’ın yıllarca sorunuydu ve yıllardır yapacağız dediler. Ama olmadı. Şimdi seçim yaklaşınca iki tane demir yolunu birden getireceğiz diyorlar. Bunları yine biz yapacağız. Demir yolunu da, Tıp Fakültesini de Aksaray’a biz getireceğiz. Her ülkücünün 24 oy getirmesi halinde tek başına iktidar olacağız” dedi.


Konuşmaların ardından 12 Haziran ve iktidarın bu güne kadar ne yaptığı konusunda oldukça geniş bir konferans veren MHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Bölükbaşı şu açıklamalarda bulundu; “Emanetin sahibi olarak seçim günü vicdanınızla baş başa kalarak vereceğiniz karar, biliniz ki ülkemizin önümüzdeki dönemde nasıl bir istikamete gideceğiniz, çocuklarımızın nasıl bir Türkiye’de yaşayacağını doğrudan belirleyecek ve geri dönüşü tashihi düzeltilmeyen mümkün olmayan bir karadır. Bu bakımdan bu ağır tarihi ve milli sorumlukla karşı karşıya olan Türk milletinin seçimlere gidilen süreçte Türkiye’de oynan oyunları, yaşanan gelişmelerin perde arkasını ve Türkiye üzerinde hain hesapları olanların bu seçimde konusundaki hangi saflarda yerlerini aldıklarını bütün çıplaklığıyla bilmesi hem önemlidir, hem de gereklidir. 12 Haziran günü vereceğiniz seçim sandığındaki karar sadece sizlerin, ailenizin yada çocukların değil bin yıldır bu topraklarda kardeşçe yaşamış olan Türk Milletine ve hangi etnik kökten, soydan, dilden gelirse gelsin Türk Milli kimliğinde birleşerek kuayi milliye ruhuyla bu Cumhuriyeti kuran atalarımızın, şehitlerimizin kurduğu bu Cumhuriyetin geleceğini varolmasını veya yok olmasını belirleyecektir."dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.