MHP DE İLK RESMİ BAŞVURU TUGRUL KARACAER DEN

MHP DE İLK RESMİ BAŞVURU TUGRUL KARACAER DEN

Aksaray MHP de tabanın heyecanla beklediği isim Tugrul KARACAER bugün MHP Genel Merkezine yaptığı başvuru ile resmen Adaylığını ilan etti.

Aksaray MHP de tabanın heyecanla beklediği isim Tugrul KARACAER bugün MHP Genel Merkezine yaptığı başvuru ile resmen Adaylığını ilan etti.


 


Milliyetçi Hareket Partisi aday adayı M.Tuğrul KARACAER yaptığı basın açıklamasında 12 Haziran seçimlerini de değerlendirdi.   M.Tuğrul KARACAER; seçimlerin demokrasi bayramı olduğunu ifade ederek ilimizde ve MHP’deki seçim sürecini değerlendirdi. M.Tuğrul KARACAER ülkemizin ve bölgemizin ateş çemberinden geçtiği bu dönemde Milliyetçi Hareket Partisinin bu ülkenin sigortası olduğunu düşünüyorum ve millet menfaatini her şeyin üstünde tuttuğu için Milliyetçi Hareket Partisinden adayım dedi. Siyaset mekanizmasının üretmesine, düşünmesine ve yeni bir siyasi ahlak getireceklerine inandığım için millet ve memleketin birliği, beraberliği, kardeşliği için, nefes alıp verdiğim ekmeğini yiyip suyunu içtiğim bu güzel vatan coğrafyasına hizmet etmenin hayal ve umudu ile yaşadığım için aday olma kararı aldığını söyleyen Karacaer, bizim yani benim kuşağın önündeki en büyük engel olan medeni cesaret sorununu aşarak bir adım öne çıkması ve üstad Necip Fazılın tabiri ile ̶
;ben de varım” diyebilen tavır ve hareketlerinin mutlak suretle değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Ben yıllardır siyasetle iç içe büyüdüm. Bu nedenle partili partisiz tüm hemşerilerimi tanıyorum ve onlarda beni tanıyor. Benim kuşağım Milliyetçi ve Ülkücü davanın ihtilal sonrası yaşadığı sorunlara göğüs gererek Türkiye’nin dört bir tarafında ikbal ve menfaatleri elinin tersi ile iterek bayrağı yeninden dalgalandırma gibi önemli bir sorumluluğun bizzat ortasında yer aldı ve alnının akıyla bu görevi başardı. Tabi ki artık büyüdük ve göreve talip olduk.Dün okul teşkilatlarında ülkü ocaklarında hizmet ediyorduk bugün vekillik makamına talibiz.Biz hizmet adamıyız.


Seçim çalışmalarına aylar önce başladığını ifade eden Karacaer, önce tabandaki ağabeylerimin kardeşlerimin ve teşkilatlarımızın görüşünü aldım ve bana çok olumlu görüş bildirdiler ve sonuna kadar yürümemi istediler.Ben de parti tabanından ve hemşerilerimden aldığım bu güçle yürüyorum.Benim siyaset anlayışım da halka rağmen siyaset olmaz halkla beraber siyaset olur.Bu nedenle sizlerin aracılığı ile sesleniyorum..Tuğrul Karacaer ülkücü edep ve terbiye içerisinde yetişmiş ayakları yere basan bir kardeşinizdir ve Allahın izniyle Milliyetçi Hareketi önce Aksaray da sonra Türkiye de zirveye taşımak bizim boynumuzun borcudur.Biz gücümüzü önce Haktan sonra halktan alıyoruz.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.