MHP DE 11 ADAY ADAYI RESMİ BAŞVURUDA BULUNDU

MHP DE 11 ADAY ADAYI RESMİ BAŞVURUDA BULUNDU

Milliyetçi Hareket Partisinde Pazartesi günü sona eren milletvekilliği aday adaylığı başvurularından sonra ilimizden 11 isim aday adaylığı için müracaatta bulundu.


Milliyetçi Hareket Partisinde Pazartesi günü sona eren milletvekilliği aday adaylığı başvurularından sonra ilimizden 11 isim aday adaylığı için müracaatta bulundu.Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl Başkanı Op.Dr.Rıfkı Karabatak yaptığı yazılı açıklamada ̶
;Partimizde aday adaylığı başvuru süresi 21.Mart 2
11 pazartesi saat 17:

da bitmiş olup bu süreçte 11 aday adaylığı başvurusu gerçekleşmiştir. AKP nin gerek iş dünyası gerek kamu  da çalışanlar üzerinde kurduğu korku imparatorluğuna başkaldıran bu yiğit 11 arkadaşımızı can-ı gönülden kutluyorum.  Milletvekilliği gibi şerefli bir göreve talip olmanın ağırlığının ve vebalinin bilincinde  olan bu 11 ülkü  adamı partimize büyük güç ve ivme katacaktır. Şana şöhrete değil  mücadeleye, terfiye, ihaleye değil  çileye,   yalan vaatlerle oy  avcılığına değil, ayağı yere basan seçim beyannamesi ile halkı uyandırmaya,  seçildikten sonra Aksaray ı unutmaya değil hizmete talip arkadaşlarımız alfabetik sıra ile aşağıdaki gibidir.

1-Çapan Karacaer (Elektrik Mühendisi)

2-Enver Özkök (Elektrik Mühendisi)

3-Kılıçaslan Ekin (Ziraat Mühendisi)

4-Kürşat Eser (Prof.Dr Diş Hekimi)

5-Miyami Ekin (Avukat)

6-Mustafa Kemal Yenice (Ziraat Mühendisi)

7-Osman Ertuğrul ( Eski Belediye Başkanı)

8-Ramazan Çağdaş (Müteahhit)

9-Rahim Aydın (Emekli Tabip Albay)

1
-Sefer Alkan (Harita Mühendisi)

11-Tuğrul Karacaer (Maliye Bakanlığı Gelir Uzmanı)

Ülkemizin tarihinin en ağır işsizlik ve ekonomik sorunlarıyla uğraştığı bu dönemde adeta kader seçimi haline gelmiş 12 Haziran seçimlerinde  MHP bu 11 arkadaşımız arasından, en çok oyu alacak pırıl pırıl bir liste ile seçime girecek ve Aksaray da yeniden birinci parti,  Türkiye de tek Başına iktidar olacaktır. Tüm MHP teşkilatları  sonsuz bir güven ve inançla çalışmaktadır.”dedi.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.