M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU yarın Aksaray'da

M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU yarın Aksaray'da

TOBB Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU 4 Ocak 2011 Salı günü saat 14:00'te Grand Eras Otelde işadamlarını bilgilendirme toplantısına katılmak üzere Aksaray'ımıza geliyor.

TOBB Başkanı M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU 4 Ocak 2
11 Salı günü saat 14:

'te Grand Eras Otelde işadamlarını bilgilendirme toplantısına katılmak üzere Aksaray'ımıza geliyor.
Toplantıda Vergi, ihracat ve istihdam sıralamasında dereceye giren firmalara plaket verilecek.
Konuyla ilgili açıklama yapan ATSO Başkanı Ali ÖZTÜRK tüm işadamı ve esnafları toplantıya davet ederek şunları söyledi :

"Sayın Genel Başkanımız M.Rifat HİSARCIKLIOĞLU ilk defa Aksaray'ımıza bir ziyarette bulunuyor. Bundan dolayı tüm üyelerimiz, işadamlarımız, esnaflarımız olarak büyük bir mutluluk ve heyecan içerisindeyiz. M.Rifat Hisarcıklıoğlu, 365 Oda ve Borsayı kapsayan, Türkiye’nin kar amacı gütmeyen en büyük iş kuruluşu olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) Başkanıdır. 5174 sayılı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanunu ile yasal zemini belirlenmiş olan TOBB, 1,3 milyon işletmenin tek temsilcisi ve Türkiye’nin tüm bölgelerinden değişik sektörlerde ve büyük-küçük tüm ölçekten firmaların oluşturduğu üye ağıyla en etkili meslek üst kuruluşu konumundadır. Evli ve 3 çocuk babası olan M. Rifat Hisarcıklıoğlu, 22 Kasım 1955’te Ankara’da doğmuştur. Liseyi Ankara TED Koleji’nde bitirdikten sonra, lisans öğrenimini Ankara Gazi Üniversitesi İktisat ve İşletme Bölümü’nde tamamlamıştır. Dünya Türk İş Konseyinin de Başkanı olan HİSARCIKLIOĞLU pekçok ödüle layık görülmüştür. Şehrimize teşrif edecek olan Başkanımızı Aksaray'ımıza yakışır bir şekilde karşılamak için tüm işadamı ve esnaflarımızı toplantımıza davet ediyorum" dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.