Kırşehir Konuyu Siyaseten Gündeme Getiriyor

Kırşehir Konuyu Siyaseten Gündeme Getiriyor

AK Parti Aksaray Milletvekili Aday Adayı Av.Latif Ağır, yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında Kırşehir’in Sarıyahşi ve Ağaçören’i kendine bağlamak istemesi meselesine dair önemli bilgiler verdi.

AK Parti Aksaray Milletvekili Aday Adayı Av.Latif Ağır, yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında Kırşehir’in Sarıyahşi ve Ağaçören’i kendine bağlamak istemesi meselesine dair önemli bilgiler verdi.Seçimlerin yaklaştığı bir dönemde ortaya atılan iddiaların etik olmadığını kaydeden Ağır, “Bu mesele Kırşehir tarafından seçim öncesinde, siyaseten hiçte etik ve doğru olmayan bir şekilde gündeme getirilmeye çalışılmaktadır. Kırşehir’in 2’ye düşen Milletvekili sayısını arttırmak için gündeme getirdiği bu mesele iddiadan öte bir durum değildir. Bu tip bir ayrışmanın düşünülmesi mümkün değildir. Konu incelenmekte ve detaylı şekilde gerekenler yapılmaktadır.Bilindiği üzere AK Parti İktidarı döneminde kalkınma hamleleri birbiri ardına yapılmış ve sadece şehir merkezleri değil, İlçe ve beldelerin, hatta köylerin bile gereksinmelerine cevap verilmeye çalışılmıştır. Bu hususta geliştirilen projeler en verimli şekilde hayata geçirilmiştir. Elbette tüm eksikliklerin tamamen giderildiğini söylemek mümkün değildir, ancak gerek Yerel Yönetimler ve gerekse de merkezi yönetim topyekûn kalkınma için imkânlar dâhilinde çalışmalar yapmaktadırlar.


Sarıyahşi ve Ağaçören içinde benzeri çalışmalar yürütülmüştür ve bu çalışmalar devam etmektedir. Sadece belli bir çevrenin siyaseten dillendirdiği bir husus genel görüşleri asla içermemektedir. Bölge insanı Aksaraylı olmaktan gurur duymaktadır. Aksaraylı olmakla meselesi olanların dile getirmeye çalıştığı husus tüm İlçeye mal edilemez. Konu ile ilgili detaylı araştırma ve incelemeler yapılmaktadır” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum