Keçiören Ovacık yeni yollarla örülüyor

Keçiören Ovacık yeni yollarla örülüyor

Keçiören Ovacık bölgesi, Keçiören Belediyesi tarafından yürütülen yol yapım ve peyzaj çalışmalarıyla modern bir siluete kavuşturuluyor.

Keçiören Ovacık bölgesi, Keçiören Belediyesi tarafından yürütülen yol yapım ve peyzaj çalışmalarıyla modern bir siluete kavuşturuluyor. Yatırımcılar nezdinde Başkent'in yeni gelişim aksı olarak görülen bölgeye geleceğe dönük modern sokak ve geniş yollar inşa ediliyor.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Keçiören'in ve Ankara'nın yeni gelişim aksı olan Ovacık'ı yeni yollarla ördüklerini ve ilerleyen yıllarda Başkent'in cazibe merkezi haline gelecek olan bu bölgeye yönelik yatırımların devam ettiğini belirtti. Başkan Altınok, "Yeni gelişim aksımız Bağlum ve Ovacık olacak demiştik ve bu noktada önemli çalışmalar yapıyoruz. Ovacık bölgesine yatırımcıları teşvik edecek altyapı ve üstyapı çalışmalarımızı tüm hızıyla sürdürüyoruz" dedi.

"Metropol bir kent görünümüne kavuşturduk"

Gecekondu şehri olan Keçiören'in metropol bir kent görünümüne kavuşması için 1994 yılından itibaren büyük yatırımlara imza attıklarının altını çizen Altınok, "Eğer Keçiören'e ait olursanız; kalbinizde, beyninizde ve yüreğinizde bu şehir olursa, hizmetkâr olursunuz. Biz de bir Keçiören çocuğu olarak bu şehri modern ve gezilip görülmesi gereken yerler listesine soktuk. Göreve geldiğimizden itibaren söz verdiğimiz gibi yollarımızı asfaltladık, altyapı ve üst yapı çalışmalarımıza aralıksız devam ettik. Ortaya koyduğumuz eserlerle de Keçiören'i modern kent haline getirdik" ifadelerini kullandı.

Keçiören Ovacık yeni yollarla örülüyor

Keçiören Ovacık yeni yollarla örülüyor

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.