KANAL 68 TV’YE “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

KANAL 68 TV’YE “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

BAŞKAN NEVZAT PALTA VE AK PARTİLİ YÖNETİCİLERDEN KANAL 68 TV’YE “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİNDE BULUNDU

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, yeni hizmet binasına taşınan Kanal 68 Televizyonunu ziyaret ederek “Hayırlı olsun”dileğinde bulundu.

Başkan Nevzat Palta ve beraberindeki Ak Parti İl Başkanı Latif Ağır, parti yöneticisi Fatih Yıldırıcı, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Altınsoy, Kanal 68 TV sahibi Dr.İbrahim Yücel Köse ve TV Genel Müdürü Yasin Kayan tarafından karşılandılar.

Kanal 68 TV Sahibi Dr.İbrahim Yücel Köse, nezaket ziyaretlerinden dolayı Başkan Nevzat Palta ve AK Partili yöneticilere teşekkür etti.

Kanal 68 TV’nin yeni hizmet binasını oldukça beğenen Başkan Nevzat Palta, hayırlı olması dileğinde bulunarak şunları söyledi “İlimizde faaliyet gösteren Kanal 68 TV’nin yeni yerine taşınmasından dolayı arkadaşlarımızla birlikte hem ziyaret edelim hem de hayırlı olsun diyelim istedik. TV’nin yeni yeri hakikaten modern ve çok güzel olmuş.”şeklinde konuştu.

Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, ülkemizdeki ve şehrimizdeki basın kuruluşlarının devlet ve halk arasında çok önemli bir köprü oluşturduğunu, halkı bilgilendirme pahasına çok zor şartlar altında çalışarak, görev yapmalarının takdir edilecek nitelikte olduğunu söyledi.

Başkan Nevzat Palta sözlerini şöyle sürdürdü. “Basın ve medya kuruluşları sadece ülkemizde değil, tüm dünyada toplumların aynası olma özelliğini taşımaktadır. Günümüz teknolojisinin nimetleri sayesinde dünyanın her yerinde meydana gelen tüm olayları ve gelişmeleri medya kuruluşları aracılığı ile anında öğrenebiliyoruz.

Aksaray’ımızda faaliyet gösteren medya kuruluşları ve basın mensubu arkadaşlarımızda imkânları dâhilin de teknolojiyi takip ederek şehrimizdeki tüm gelişmeleri, olayları kamuoyuna en iyi şekilde iletmeye çalışıyorlar.

Aksaray Belediyesi olarak şehrimizdeki yazılı sesli, görüntülü tüm basın mensuplarıyla birlikte bu şehre yaptığımız her hizmeti kamuoyuna açıklayıp, halkımızı bilgilendirdik. Basınla olan diyalogumuz bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonrada en iyi şekilde devam edecektir.

Ben tüm basın mensuplarının dürüst, ilkeli ve tarafsız habercilik anlayışlarını devam ettirmelerini temenni ediyor ve başarılarının devamını diliyorum”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.