Gökten ÖZTÜRK

Gökten ÖZTÜRK

İNSANLARI TANIMADAN KONUŞMAK


   Yeni bir yazıyla merhaba  bugünkü konu başlığım insanları tanımadan konuşmak ve ardından gelen belalara üzülmek.
   Cumhurbaşkanımız Sayın Abdullah Gül'ün ardından Aksaray  kaldığı yerden devam ediyor.Sigorta işleri ile  yoğun uğraştığım için yapılan proğramlara gidemedim ama medyacı arkadaşlarımdan aldığım bilgilerle Sayın Gül'ün oldukça memnun ayrıldığını söyleyebilirim.

    Eras Otel'deki öğle yemeğinde Sayın Gül'ün bir kişiye özel bir jest yapmış ve  o kişinin   Aksaray'a yaptığı çalışmalardan dolayı büyük memnuniyetini AK Parti Aksaray Milletvekili Alirıza Alaboyun'a ve Aksaray Valisi Orhan Alimoğlu'na belirtmiş.Sayın Cumhurbaşkanımızın sağ tarafında Alirıza Alaboyun bulunurken  bu övgüleri  bizzat Sayın Alaboyun   Cumhurbaşkanımızın  jest yaptığı  kişiye teşekkür etmesine şahit  olmuş.Cumhurbaşkanımızın jest yaptığı kişinin çalışmalarını önümüzdeki günlerde köşemde yazacağım.

       Aksaray'ın tanıtılması ve Aksaray'a  yapılacak hizmetlerde Cumhurbaşkanının gelmesinde de bir etki olacaktır sanırım.Hizmetlerin aksamaması için sayın vekillerimize büyük görevler düşüyor.

    Bu Aksaray bizim Aksaray'ın büyümesi gelişmesi için kim bir çivi çakarsa Allah ondan razı olsun.Karaman da Aksaray'la birlikte vilayet oldu,yatırımcıların Karaman'a büyük önem vermesi 3.organize sanayi bölgesine ihtiyaç duyarken Aksaray ne durumda kaldı ?

  Bunu yetkililerin yapacakları açıklamayla bekliyoruz.Aksaray Üniversitesine Tıp Fakültesi istiyoruz geçen yazımda dedim haydi kampanya başlatalım.Konya'ya 2.üniversite Konya Üniversitesinin kurulması bir gecede gerçekleşti.Kurulacak diye projeler hazırlandı bir gecede onaydan geçti ve açıldı.

   Sayın Milletvekillerim,Sayın Valim,sayın  Belediye Başkanlarım sivil toplum kuruluşları haydi bir imza kampanyası Aksaray yanınızda.Aksaray'ın bir Tıp Fakültesi kurulması için ne gerekiyorsa yapalım.

    Rektörümüz Prof Dr Sayın Mustafa Acar böyle bir kampanyada hazır kıta.Elinden ne gelirse yapacak.Rektörümüz Kırıkkaleli ama bir Aksaraylı gibi candan davranıyor belki bir Aksaraylıdan daha fazla Tıp  Fakültesinin açılmasını istiyor.

    Aksaray'ı harcamayalım  Aksaraya güzellik katalım çirkinlikleri ortadan kaldıralım  ben yaptım olmasın.Biz yaptık olsun Aksaray'a Tıp Fakültesi açılırsa seçim malzemesi olmasın.Diğer partili arkadaşlar lütfen kenara çekilmeyelim.

   M.H.P İl Başkanım Sayın Rıfkı Karabatak siz birçok konuyu biliyorsunuz sağlık sektörünün sorunlarını Tıp Fakültesinin gerekliliğini.C.H.P İl Başkanım sayın Ferda Bozkurt ben artık yoruldum  deme  sizi de  bekliyoruz.

   HAS Partisi İl Başkanım Sayın Nurettin Aktan sende geride kalma.

 Basın mensubu arkadaşlarım sizede bu konuda çok görev düşüyor konuyu gündem de tutmak sizin elinizde.Gazeteciler Cemiyeti Başkanlarım...Sigortacılıkta günden güne ilerleyen Ali Ermiş sana da görev düşüyor

          Haydi bir imza kampanyası...

Kazanan Aksaray'ımız olsun.Ben kazandım olmasın biz kazandık olsun

   Selam sevgi ve dua ile Allah'a emanet olun.....

    


Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum