İnceöz “Mobbing” hakkında bilgi verdi

İnceöz “Mobbing” hakkında bilgi verdi

Diyanet-Sen Aksaray Şubesi tarafından her ay geleneksel olarak gerçekleştirilen Din Görevlileri ve Kuran Kursu öğreticileri kaynaşma programına Ak Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz katıldı.

Diyanet-Sen Aksaray Şubesi tarafından her ay geleneksel olarak gerçekleştirilen Din Görevlileri ve Kuran Kursu öğreticileri kaynaşma programına Ak Parti Aksaray Milletvekili İlknur İnceöz katıldı.Kaynaşma programında açılış konuşmasını yapan Diyanet-Sen Aksaray Şube Başkanı Nedim Köse;”Bizler sendika olarak üyelerimizin menfaatlerini korumak ve sorunlarını çözmek için her zaman görevlilerimizin yanındayız. Özellikle üyelerimizin haklarını korurken bizden hiçbir desteğini esirgemeyen Aksaray milletvekilimiz İlknur İnceöz’e tüm üyelerimiz adına teşekkür ediyoruz. İnceöz’ün Din Görevlilerine ve Kuran Kursu Öğreticilerine verdiği değeri görmekteyiz ve hep yanımızda olduğunu bilmekteyiz” dedi.
Kaynaşma programına katılan İnceöz Din Görevlileri ve Kuran Kursu Öğreticilerinin her an toplumun hizmetinde olduğunu dolayısıyla bu kadar geniş bir alana hizmet eden görevlilerin sıkıntılarının çözümünün de ise kendilerine düşen her hizmeti çekinmeden yapacaklarını belirtti. İnceöz TBMM deki çalışmalarıyla ilgili kısa bir bilgi vererek özelliklede kamu kuruluşlarında çalışan kadın ve erkekleri kapsayan psikolojik şiddet “Mobbing” ile ilgili din görevlilerine de bilgi vererek bu çalışmanın ne aşamada olduğunu aktardı. Kendisinin de TBMM de oluşturulan Mobbing komisyonunda olduğunu bu çalışmanın neticelenmesi sonucu ise birçok psikolojik şiddete maruz kalan vatandaşın rahata kavuşacaklarını belirtti. Her an ve her zaman halkın ve din görevlilerinin hizmetinde olduklarını belirten İlknur İnceöz milletvekilliği makamında hizmet için bulunduklarını belirterek toplantıya katılan tüm Din görevlileri ve Kuran kursu öğreticilerine teşekkür etti.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.