Erdem Baysal :Adaylarımız 5 Yıldızlı

Erdem Baysal :Adaylarımız 5 Yıldızlı

Saadet Partisi İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Saadet Partisi’nin 12 Haziran seçimlerine girecek Aksaray milletvekili adaylarının Levent Serdar Şahin, Kazım Serkan Şimşek ve İsmail Yılmaz olduğu belirtildi.

Saadet Partisi İl Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Saadet Partisi’nin 12 Haziran seçimlerine girecek Aksaray milletvekili adaylarının Levent Serdar Şahin, Kazım Serkan Şimşek ve İsmail Yılmaz olduğu belirtildi.

İl Başkanı Erdem Baysal : ̶
; Saadet Partimizin Aksaray milletvekili adayları Levent Serdar Şahin, Kazım Serkan Şimşek ve İsmail Yılmaz’dır. Partimiz il yöneticileri, ilçe yöneticileri, gençlik ve kadın kolları yöneticilerinin katıldığı temayül yoklaması ve genel merkez mülakatlarının sonucunda listemiz şekillenmiştir. Adaylarımız pırıl pırıl bir kariyere ve geçmişe sahiptirler. Aksaray’ın sorunlarını bilen ve Aksaraylı’nın içinde yaşayan adaylarımız toplumun tüm kesimlerini kucaklayacak donanıma sahiptirler. Hizmet yarışı içerisinde kalitelerini hissettireceklerdir.

            1. sıra adayımız Levent Serdar Şahin, makine mühendisi olup 36 yaşındadır. 2. sıra adayımız Kazım Serkan Şimşek ise diş hekimidir ve 37 yaşındadır. Genç ve dinamik olan bu iki adayımız da daha önce partimizin Merkez İlçe Başkanlıklarını yapmışlardır. 3. sıra adayımız İsmail Yılmaz ise emekli imamdır, 57 yaşındadır ve bir önceki yerel seçimlerde partimizin İl Başkanlığını yapmıştır. Adaylarımız; ehliyet, tecrübe ve mücadele ruhunun harmanlandığı bir kompozisyon oluşturmaktadır. Her biri teşkilatın içinden gelmiş ve Milli Görüş değerlerini yaşayarak özümsemiş, karakter olarak beş yıldızlı kişilerdir. Teşkilatımızın tüm kademelerinin ve halkımızın içine sinen bir aday listesi olmuştur. Halkımızın değer yargılarını ve beklentilerini göz ardı etmeden oluşturduğumuz bu liste 12 Haziran seçimlerinde Aksaray’ı sallayacaktır İnşallah.

            Seçimler vesilesiyle tüm Milli Görüşçülere çağrıda bulunuyorum. Dürüstlüğün ve insani değerlerin ön planda olduğu, önce ahlak ve maneviyat düsturuyla yoluna devam eden Saadet Partisi’nin kapısı tüm vatandaşlarımıza açıktır. Partimizde kulisçilik, dedikodu, ayak oyunları ve riyakarlıktan eser yoktur. Adil bir nizamın tesisi için gece gündüz demeden gayret edilmesi gerekmektedir. Bu amaçla var olan samimi kadrolara katılmanızı ve destek olmanızı bekliyoruz” dedi.HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.