Emin Dağdaş Sivil Toplum Örgütleriyle Bir Araya Geldi

Emin Dağdaş Sivil Toplum Örgütleriyle Bir Araya Geldi

Ak Parti Milletvekili Aday adayı Emin Dağdaş gezi ve toplantılarını sürdürüyor.

Ak Parti Milletvekili Aday adayı Emin Dağdaş gezi ve toplantılarını sürdürüyor. Sivil Toplum örgütlerinin temsilcileriyle bir araya gelen Emin Dağdaş, ̶
;Sivil toplum örgütleri halkın, esnafın, sanayicinin ve üreticinin sıkıntılarını en iyi bilenlerdir. İnşallah şehrimizin vekaletini alırsak şehrimizle ve sivil toplum örgütlerimizle ortaklaşa şehrimize hizmet yarışında olacağız. Halktan kopmayacağız.”dedi.


Sivil Toplum örgütlerinin temsilcileriyle yemekli toplantıda bir araya gelen ve desteklerini beklediğini ifade eden Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Emin Dağdaş, ̶
;Bildiğiniz gibi bende Aksaray’ın önemli bir sivil toplum örgütü olan Ticaret ve Sanayi Odasının Meclis Başkanıyım. Sivil toplum örgütlerinin önemini biliyorum. Bu gün sizlerden hem destek istemek hem de bu önemli görevi üstlenmemiz halinde sizlerle birlikte şehrimize hizmet edeceğimizi ifade etmek için bir araya geldim. Şehrimiz İç Anadolu’nun parlayan yıldızı konumunda. Bu gelişmeyi daha da hızlandırmak, daha da iyi hizmetler yapmak için bu yola çıktık. İnşallah şehrimiz önümüzdeki dönemde çok daha iyi yerlere gelecek. Bunda siz sivil toplum örgütlerinin de önemli destekleri olacaktır. Bir kişi her şeyi bilemez ama her sivil toplum örgütü kendi sıkıntı ve sorunlarını bilir. Biz hep birlikte şehrimize hizmet edelim. Ortak bir akılda şehrimize hizmet için birleşelim istiyorum.”dedi.


Sivil toplum örgütlerinin temsilcileri Emin Dağdaş’a çıktığı yolda başarılar dileyerek  sivil toplum örgütlerine verdiği önem nedeniyle ayrıca teşekkür ettiler.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.