Eğitim Camiasından Deniz Han a Destek

Eğitim Camiasından Deniz Han a Destek

Ekonomist - Eğitimci kimliğiyle tanınan Deniz Han'ın milletvekili aday adaylığı eğitim camiasında heyecan uyandırdı.

  Kamuoyunda Ekonomist - Eğitimci kimliğiyle tanınan Deniz Han'ın milletvekili aday adaylığı eğitim camiasında heyecan uyandırdı. Henüz aday adaylığını açıklamamasına rağmen vatandaşların, özellikle de eğitim camiasının ilgi ve desteğini kazanan Deniz Han'ın aday olacağı beklentisi memnuniyetle karşılandı.


Eğitim alanındaki sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaparak, sosyal sorumluluk faaliyetlerini yerine getiren Han; gerek sendika gerekse milli eğitim camiasındaki görevlerinden ötürü eğitimciler tarafından yakından tanınıyor ve adaylığı takdir topluyor. Deniz Han'ın çeşitli kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları ve milli eğitim camiasındaki başarılı yöneticilik görevlerine vurgu yapan eğitimciler; Han'ın kutsal bir meslek olan öğretmenliği de başarıyla yerine getirdiğine dikkat çekerek, meslektaşlarına sahip çıkıyorlar. Eğitimciler, Han'ın sahip olduğu bilgi birikimi, donanımı ve kişiliğiyle milletvekili adaylığının güçlü isimlerinden olacağı görüşünde birleşiyorlar.


Deniz Han'ın ise adaylığını açıklamamasına rağmen aday adayları arasında adının sıkça telaffuz edilmesi ve kamuoyu yoklamalarında üst sıralarda yer alması, onun AK Parti'nin güçlü aday adayları arasında yer alacağı sinyallerini veriyor. İki üniversite bitiren, ekonomi alanında master yapan, iyi derecede İngilizce ve Arapça bilen Han'ın seçim takviminin açıklanmasıyla birlikte aday adaylığını açıklaması bekleniyor.


HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum