DEVLET YÖNETME SANATI

DEVLET YÖNETME SANATI

  


ff>Aksarayın siyaset rüzgarı lodos esmeye başladı hava gittikçe ısınıyor.Aday adaylarımız çoğalıyor Aksarayda olgun yaşıyla ilerleyen siyasetçilerimiz olduğu gibi genç arkadaşlarında çoğunlukta olduğu gözleniyor.
ff>    En son aday adaylığını açıklayan Emin DAĞDAŞ ATSO da Meclis Başkanlığı görevinde de bulunurken hizmet etmenin önemini sevincini mutluluğunu yaşamıştı.İnşallah aday adaylığından aday listesine girerse dürüst namuslu sözünün eri genç bir arkdaşı TBMM de Aksaray'a hizmet etmenin güzelliğini görecektir.Emin Dağdaş'ı da yakından tanırım şimdiden kendisine aday adaylığı hayırlı olsun.
ff>     Bazı arkadaşlardan gelen eleştirilere değinmek istiyorum bana gelen her maili burda paylaşmıyorum ama  okuyuculardan gelen bütün maillere teşekkür ederim.Ben burda tarafsız olmak için uğraşıyorum.Ve  hiçbir partiyi köşemde eleştirmiyorum bana mail gönderen arkadaş CHP nin şansı yok dedi.Ben CHP nin şansı yok diye açıklama yapmadım.Siyaseti dürüst yapalım ve kimsenin üzerine birşey sıçratmayalım.
ff>       Özellikle MHP camiasından özellikle yazmamı istedikleri bir konu var.MHP aday adaylarının hepsi birbirinden değerli biz MHP nin Aksaray'da ön seçim yapmasını istiyoruz..Genel merkez sesimizi duysun dediler.Önseçim olmasa dahi tercih sistemi yapılsın çalışan kazansın.
ff>     2
11 Genel seçimlerinde  Aksaray'da bir ilk var.Genç aday adayları listeye girer veya girmezler bu beni o kadar alakadar etmez.Hepsini bu siyasi arenada görmek çok güzel.
ff>     Saadet Partisi-Has Parti-Demokrat Parti -Büyük Birlik Partisi ve diğer partilerin 2
11 Genel Seçimleri için şu aday adayı çıkarmadıkları için onlar hakkında bir yorum yapamıyorum.Ama yaklaşan sürelerde onlarında bu kulvarda yerlerini alacağına inanıyorum.
ff>        Sevgi ve esen kalın kendinize iyi davranın

 

 

 


 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.