Deniz Han:İstek ve beklentilerinizin takipçisi olacağım

Deniz Han:İstek ve beklentilerinizin takipçisi olacağım

AK Parti Aksaray Milletvekili Aday Adayı Deniz Han, Aksaray'daki olumlu gelişmelerin 12 Haziran seçimlerinden sonra da sonra artarak, devam edeceğini söyledi.

AK Parti Aksaray Milletvekili Aday Adayı Deniz Han, Aksaray'daki olumlu gelişmelerin 12 Haziran seçimlerinden sonra da sonra artarak, devam edeceğini söyledi. AK Parti hükümetleriyle Türkiye'nin çok önemli kazanımlara kavuştuğunu dile getiren Deniz Han, Aksaray'ın da bu kazanımlardan payına düşeni aldığını belirtti.


Han, konu hakkında şu görüşleri aktardı; "AK Parti iktidarının ülkemize kazandırdığı kazanımlardan Türkiye'deki her il gibi ilimizde payına düşeni almıştır. Örneğin AK Partinin en önemli icraatlarından birisi olan Teşvik Yasası, ilimizi adeta yatırım üssü haline getirmiştir. Ulusal ve uluslararası çaptaki bir çok marka yatırımlarını ilimize yapmış ve yapmaya devam etmektir. Tarım ve hayvancılığın modern yöntemlerle yapılması konusunda da teşvikler verilmiş, çiftçmizin modern standartları yakalaması sağlanmıştır. Eğitim alanında ise AK Parti hükümeti döneminde kurulan 63. üniversiteden birisi olan Aksaray Üniversitemiz, bugün ülke genelinde önemli başarılara imza atarak, ilimize değer katmaktadır."


Aksaray'ı TBMM'de layıkıyla temsil edecek vizyon ve donanıma sahip olduğunu kaydeden Han, "Gelişen Aksaray Güçlü Türkiye İçin' sloganıyla yola çıktığım bu yolda, memleketime ve ülkeme en iyi şekilde hizmet etmek amacındayım. Bu doğrultuda AK Parti Teşkilatlarımız, Genel Merkezimiz ve halkımızın teveccüh göstermesi halinde ilimize ve ülkemize hayırlı hizmetler üreteceğimden kimsenin şüphesi olmasın. İlimizdeki istek ve beklentilerin her zaman takipçisi olacak,  yerine getirmek için mümkün olan tüm gayreti göstereceğim. İlimize ülkenin kazanımlarından daha fazla pay aktarılması, ilimizdeki eksiklik ve sıkıntıların giderilmesi temel çalışma prensibim olacaktır" dedi. Yarın yapıcak olan temayül yoklamasında oy kullanacak AK Parti delegelerine başarılar dileyen Han, yoklamadan Aksaray'ın kazanacağı sonucun çıkmasını diledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.