Deniz Han;Aksarayımızı geleceğe taşımaya talibim

Deniz Han;Aksarayımızı geleceğe taşımaya talibim

AK Parti Aksaray Milletvekili Aday Adayı Ekonomist - Eğitimci Deniz Han, istikrarı sürdürmek ve ona katkıda bulunmak amacıyla aday olduğunu söyledi

12 Haziran'da yapılacak seçimlerin ülkemizdeki istirarın sürdürülmesi açısından son derece önemli olduğunu belirten AK Parti Aksaray Milletvekili Aday Adayı Ekonomist - Eğitimci Deniz Han, istikrarı sürdürmek ve ona katkıda bulunmak amacıyla aday olduğunu söyledi. Milli ve manevi değerleri esas alarak, genç yaşlardan beri siyasatle ilgilendiğini dile getiren Deniz Han; "Muhafazakar ve yenilikçi bir siyasi anlayıştan gelmekteyim. Çizgimden sapmadan sürdürdüğüm siyasi anlayışımı, hayırlı hizmetlere dönüştürmek amacındayım" dedi.


Memleketine hizmet etme uhdesiyle yola çıktığına dikkat çeken Han; "Orta Anadolu’nun kültür ve medeniyet şehri olan Aksarayımızı, vatanadaşlarımızın görüşleri doğrultusunda, birlik ve beraberlik içinde geleceğe taşımaya talibim. Bunu gerçekleştirebilecek özgüven, bilgi ve donanıma da sahibim. Aksarayımıza ve ülkemize AK Parti'den hizmet etmek benim için bir onur olacaktır. Herhangi bir makam yada paye elde etmek için değil, gönlümdeki hizmet etme uhdesini yerine getirmek ve ülkemizin kazanımlarına katkıda bulunmak için aday olduğumun bilinmesini isterim" dedi.


Deniz Han, AK Parti iktidarının Türkiye'de gerçekleştirdiği iki farklı değişimi ise şöyle açıkladı; "Umuyorum ki bu seçim, hak edene hakkının verildiği bir seçim olacaktır. Zira 8 yıldan bu yana tek başına iktidarda olan Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve dava arkadaşları, ülkemizde yaptıklarıyla ve yapacaklarıyla daha fazlasını hak etmektedir. Bugün AK Parti, varisi olduğu Osmanlı'nın itibarını Türkiye'ye yeniden iade ettirmiştir. Zira ülkemiz özellikle dış politika alanında sadece Ortadoğu'nun değil tüm dünyanın parlayan yıldızıdır. Ve yine "Çağdaş Medeniyetler Seviyesinin Üstünde Olmak" idealine AK Parti döneminde erişilmiştir"

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.