Cenap AŞCI, Seçim Çalışmaları Ve Aksaray İle İlgili Projeleri Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu.

Cenap AŞCI, Seçim Çalışmaları Ve Aksaray İle İlgili Projeleri Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu.

Kanal 68 Tv de Güncel Programının canlı yayın konuğu olan Ak parti Aksaray Milletvekili Ak Parti Aksaray Milletvekili aday adayı Cenap AŞCI, seçim çalışmaları ve Aksaray ile ilgili projeleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.


cm="">İlimizde faaliyet gösteren 5 radyoda eş zamanlı olarak canlı yayınlanan radyo programı ve Kanal 68 Tv ‘de Güncel Programının canlı yayın konuğu olan Ak parti Aksaray Milletvekili Ak Parti Aksaray Milletvekili aday adayı Cenap AŞCI, seçim çalışmaları ve Aksaray ile ilgili projeleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu.


cm="">Seçim çalışmalarını hızlı bir şekilde yürüten ve gittiği her yerde halkın büyük teveccühünü kazanan Ak Parti Aksaray Milletvekili aday adayı Cenap AŞCI, Katıldığı radyo ve tv programında, Aksaray’ın coğrafi konum itibariyle, tarım alanlarının genişliği ve önemli turizm potansiyeli ile büyük avantajlarının olduğunu ve bu avantajlarının iyi bir şekilde kullanılması gerektiğini belirtti.


cm="">Katıldığı radyo ve Tv programında soruları yanıtlayan AŞCI, Aksaray’daki verilerin ülke ortalamasının altında olduğunu belirterek  “Her alanda birçok avantajlara sahip olan Aksaray’daki verilere bakıldığının da maalesef Türkiye ortalamasının altında olduğunu görüyoruz. Milletvekilliğini Allah nasip ederse öncelikle hedefimiz ilgili kurumlarla ortaklaşa çalışarak kısa vade de Aksaray’ımızı Türkiye ortalaması seviyesine getirmek olacaktır. Daha sonraki hedefimiz ise Aksaray’ın ilk 1
il arasında yer alması olacaktır. Sorunların konuşup sorunun bir parçası olursak bir yere varamayız. Öncelikli olarak Aksaray’ın sorunlarını tespit edeceğiz daha sonra da sorunun çözüm yollarını bulacağız.”dedi.


cm="">Katıldığı programda, Aksaray ile ilgili önemli projelerini sıralayan AŞCI, Aksaraylıların yıllardır özlemini çektiği Demiryolu’nun Aksaray’a kazandırılması için çalışacağını, Pancar da ki kota sorununu üreticilerin istediği düzeye getireceğini, çiftçilerin, kuyu ruhsatları ile ilgili sorunun çözüleceğini ve üretimi planlayıp verimli ürün aldıktan sonra örgütlü olarak pazarlama yapılması için gerekli desteklerin verileceğini ayrıca müthiş bir inanç ve kaplıca turizmi potansiyeline sahip olan Aksaray’ın turizmde hak ettiği yere gelmesi için harekete geçileceğini ifade etti. 
HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.