Çapan Karacaer MHP den Milletvekilli Aday Adaylığını Açıkladı

Çapan Karacaer MHP den Milletvekilli Aday Adaylığını Açıkladı

Ankara Aksaraylılar Derneği eski başkanı Elektrik mühendisi Çapan Karacaer MHPden milletvekilli aday adaylığını açıkladı.


Ankara Aksaray’lılar Derneği eski başkanı Elektrik mühendisi Çapan Karacaer MHP’den milletvekilli aday adaylığını açıkladı. Karacaer açıklamasında şunları söyledi; ̶
;Her ne kadar Ankara’da yaşıyorsam da gönlümle kalbimle hep sizinleyim. Bunu üç dönemlik Aksaraylılar Dernek başkanlığım zamanında ispatladığımı zannediyorum. Gücümün yettiği kadar hemşerilerimin sorunlarını dile getirmeye ve çözmeye çalıştım. Dernek olarak Duble yolun yapılmasını üniversitenin kurulmasını, içme suyu sorununu kamuoyuna taşıdık. Bunları 9. Cumhurbaşkanımız Süleyman Demirel’den randevu alarak bizzat makamında dile getirdik. İlgili makamlara talimat verildiğine dair tarafımıza yazıyla bilgi verildi. Bize düşen yolu yapanlara üniversiteyi kuranlara, İçme suyu sorununu çözenlere teşekkür etmek. İçme suyu sorununun çözülmesinden dolayı zamanın Belediye başkanı Ahmet Er tarafından Derneğimiz adına tarafıma birde plaket verilmiştir.Bana yetki verilmesi halinde Aksaray ‘ın tarih ve tarihi eserleri ile bir tarihi kültür merkezi olduğunu göstermek. Selçuklu ve Osmanlı dönemine ait eğri minaresi, ulu camisi ve daha birçok tarihi yapısını Ihlara vadisi, manastır vadisi, acem höyüğünün önemini tanıtmakHasan dağının kayak merkezi haline getirilerek daha fazla turizm gelirinden faydalandırmak.Yapılacak  planlama ile  modern  Entegre  et ve et ürünleri ile süt ve süt ürünleri. Tesislerinin kurulmasını gerçekleştirmek. Yem bitkileri üretiminde ve endüstriyel bitkiler üretiminde marka şehir olmasını ve yeni teşvik yasası ile duraklamaya giren Aksaray Organize Sanayi Bölgesi bedelsiz yer tahsisiyle cazibe merkezi olmasını sağlamak için çalışacağım.Şimdi siz değerli hemşerilerimden bütün bunları milletvekili olarak yapma gücüne talibim” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum