BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİ Mİ    KURTLAR VADİSİ AKSARAY MI ?

BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİ Mİ KURTLAR VADİSİ AKSARAY MI ?

  Yeni taze  haberlerle merhaba.12 Haziran Milletvekili seçimlerinde yeni aday adayları 12 Mart 2
11 i bekliyor.AKP den 5
aday adayının çıkması beklenirken MHP de bu sayı 3
civarında olur heralde.CHP de şu an 1
aday adayı ile çalışmaları sürecek.


   Sizlere gerçekten teşekkür ediyorum.Cuma cumartesi pazar günleri aday adayları ile görüştüm.Gelen telefonlara cevap verdim yeni aday adaylarımız EGO Genel Müdürü Cenap Aşçı Abaylar tesislerinde basın mensublarına verdiği kahvaltı ile  aday adaylığını açıkladı.AKP den diğer aday adayımız Avukat Sami Köse.... Zafer ilkokulu civarında ve diğer yerlerdeki bilboardlarda aday adaylarımız reklam çalışmasına başlamış daha iyiye daha güzele derken gündüzleri aday adayları gittikleri yerde güleryüzleriyle dikkat çekiyor.


    Akşamları kurmayları ile toplanan aday adaylarımız bermuda şeytan üçgeni içerisinde buluyorlar kendilerini.Herkes kendini ön plana çıkarmak istiyor listeye girebilmenin telaşı içerisindeler.


  MHP Cephesinde de durum ondan farklı değil  MHP Aksaray tabanı önseçim istiyor Çarşamba günü MHP İl Başkanı Sayın Rıfkı Karabatak Genel Merkeze gidecek ve Genel Başkan Devlet BAHÇELİ'ye tabanın isteklerini anlatacak.Genel Merkezden çıkacak karara göre hareket edilecek.MHP de bazı aday  adaylarımız   Bülent Didinmez'e kendilerini ispat edebilmek için nasıl siyasi  taktiği kullanacaklar.


    Bazı aday adayları birbirine gözdağı vermek istiyor aday adaylığından çekil bu seçim benim hakkım diyor.Lütfen arkadaşlar demokrasinin gereği ne ise onu yapın.Aba altından sopa göstermek iyi birşey  değil 12 Haziran seçimlerinde halk hangi partiyi isterse oraya oyunu verir lütfen zorlamayın...


    AKP aday adaylarından Emin DAĞDAŞ kardeşim pırıl pırıl bir genç o genç arkadaşımı nerde görsem efendiliği ve dürüstlüğü için taktir ediyorum.Cumartesi günü Emin Dağdaş'la ayak üstü görüştüm konuşmalarına baktım karizmasına baktım şahane ATSO Meclis Başkanı da olması onun için ayrı bir güzellik.Eğer Emin Dağdaş kardeşim listeye giremezse bile şuna inanıyorum ki AKP Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın bu gözünden kaçmaz.Emin Dağdaş'ın bir hareketine şahit oldum aday adaylığını açıklamadan önce kendisinden büyük diğer parti mensubu abilerinin yanına gitti  fikrini açıkladı aday adayı olacağım dedi.Ne kadar nazik kibar bir kişi.Ona destek veren partili partisiz büyükleri genç yaşta bu olgunluğunu taktir etti.


   Cumartesi günü Ankara'dan Mahir Güç abim aradı aksaray medya com.daki yazılarımı takip ettiğini ve Allah nasip ederse CHP den aday adayı olacağını söyledi.Mahir Abi'yi Sadi Somuncuoğlu'nun danışmanlığı yaptığı sırada tanırım.Eskil bölgesini yetiştirdiği değerli insanlardan birisi tarafsız olduğum için ben nasıl  Mahir Abiye kötü bir insan diyebilirim sever ve taktir ederim.


   CHP Genel  Merkezi Basın koordine müdürlüğünden gelen e-maile teşekkür ederim.Yazılarım parti genel merkezinde takip ediliyormuş ve teşekkür ettiler tarafsız yazarlığım için.


   İstanbul'dan Araştırmacı yazar Efe Alp ZEYBEK abime burdan birkez daha teşekkür ederim İstanbul'daki Aksaraylılarında  Aksaray'ı  sitemizden takip ettikleri güzel birşey.Bugün yazımın birçok  yerini teşekkürlere ayırdım onların o güzel yorumlarına yazdıkları e-maile oldukça sevindim.Bazı insanlar eleştirsede ben fikirlerimden vazgeçmem.


   Kurtlar Vadisi Aksaray dedik kurt sisli havayı severmiş.12 Mart süresi gelsin inanıyorumki çok şeylere sahne olacak Aksaray.Devlet Bahçeli'nin prensini 12 Mart ta açıklayacağım aday olur olmaz bilmiyorum.Olursa da ne ala MHP Genel Başkanı DEVLET BAHÇELİ prens dedikten sonra kim ne diyebilir.Kurtların sesini o zaman dinleyin.


    MHP Milletvekilimiz Sayın Osman ERTUĞRUL ve Kürşat ESER  bana ulaşamadığını bazı arkadaşlara belirtmiş.Sayın milletvekilim size kırgın değilim.Yolu sevgiden geçen herkese kapımız açık bana ulaşmak isteyen kişiler için cep telefonumu özellikle belirttim.Sonra da Gökten ÖZTÜRK'e ulaşamıyoruz demesinler.


  Bazı arkadaşlar telefonla arıyor veya yorum yapıyorlar bir okurumuz her aday adayı arkadaşın mı diye şunu yine söylüyorum özellikle eleştirenler için ben 1988 yılından bu yana gazetecilik mesleğinin içerisindeyim yani   23 yıldır beni tanıyan aktif bir yaşamım olduğunu bilir ve birçok arkadaşla samimiyim burada bahsettiğim arkadaşlara sorsunlar Gökten Öztürkle tanışıyormusun samimimisin diye onlar kimi tanıyıp tanımadığımı  ispat etmemi istiyorlarsa ben varım.Yorum yazan okuyucum medeni cesareti olsaydı isminide yazardı eleştirilere açık olduğum için aşağıya cep telefonumu yazdım ve telefonum 24 saat açık.Lütfen dürüst olalım ben burada aday adaylarını incitmek için  yazmıyorum hangi aday adayını kötüledim.Kesin listeler açıklansın onlara Aksaray'a hizmetleri konusunda sorularım olacak  hodri meydan.


   Sayın milletvekilimiz Alirıza Alaboyun'la 1991 yılında TBMM de görev yaparken tanıştım.Kendisi MTA da çalışıyordu ona da sorsunlar şimdi onlada samimiyim derim güler geçerler hodri meydan diyorum arkadaşlar... 


Bermuda şeytan üçgeni içerisinde kalmadan demokraside en güzel siyasetle kimseyi incitmeden yeni bir yazımızla görüşmek dileğiyle dost ve esen kalın.


 


GÖKTEN ÖZTÜRK CEP:
531 327 66


 


 


 


[email protected]

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.