Başkanı Konuk “ Başkanımıza sanayi projesi için esnaflarımız adına teşekkür ediyorum”

Başkanı Konuk “ Başkanımıza sanayi projesi için esnaflarımız adına teşekkür ediyorum”

Aksaray Ağaç İşleri Odası Başkanı Mesut Konuk ve yönetim kurulundan Başkan Yazgı’ya 5 yıllık hizmeti için teşekkür ziyareti.

Aksaray Ağaç İşleri Odası Başkanı Mesut Konuk ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyet Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ’ya nezaket ziyaretinde bulunarak 5 yıllık görevi sürecinde Aksaray’a yaptığı hizmetler için Teşekkür etti.

Oda Başkanı Mesut Konuk açıklamasında Başkan Yazgı’nın şehre ve sanayi esnaflarına yönelik çok önemli hizmetler gerçekleştirdiğinin altını çizerek “ Belediye başkanımıza sanayicilerin temsilcisi olarak Aksaray’ımıza kazandırdığı devasa projelerden dolayı ve en önemlisi Sanayi projesinden dolayı Teşekkür edelim istedik. Sanayi projemiz devam ediyor inşallah tamamlanıp açılışını da beraber yaparız.

Görev süreniz boyunca sanayi esnafımıza göstermiş olduğunuz ilgi ve değerden dolayı sanayici esnafımız adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Her zaman yanımızda olduğunuzu biz biliyoruz. Bunu her zaman hissettik. Gönül isterdik ki bir dönem daha beraber olalım ama nasip takdir böyleymiş. İnşallah başkanımızı daha iyi noktalarda görürüz. Bir kez daha tüm sanayi esnaflarımız adına yapmış olduğunuz hizmetlerden dolayı Teşekkür ediyorum.”

Başkan Yazgı, 5 yıllık görevinin sona erecek olmasından dolayı kendisine yapılan ziyaretlerin çok değerli olduğunu ifade ederek şunları söyledi “ Diyorum ki 5 yıl içinde ne güzel izler bırakmışım. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi gönüllere girebilmişiz ki, kimse ziyarete silah zoru ile gelmez. Kimse bunu zorla yapmaz. Ama sizler gelip böyle güzel bir şekilde duygularınızı dile getirince beni çok mutlu ediyorsunuz. Önce Allah razı olsun Teşekkür ederim.

Benim 5 yıllık görev süremde en güzel projem sizlerle beraber uğraştığım sanayi projemdi. Eğer başta Ağaç İşleri Odası Başkanı olarak siz ve diğer oda başkanları inanmasaydı biz anlatamazdık. Sizler hem projeye inandınız hem TOKİ’ye güvendiniz bizim anlattığımızın esas iç boyutunu esnaflarımıza sizlerin anlatması oldu. Bu aynı zamanda bizim için bir itici güç oldu. Hep dedik ki sanayi esnafımız bizim için çok önemlidir. Orada çalışan emek veren insanlar öncelikle bu işi alacak dedik. O zaman 1950 dükkânla başlamıştık fakat maalesef 300 arkadaşımız bir başka tercihte bulundular. Projemiz 1620 dükkân olarak şu anda devam ediyor. Keşke onlarda dâhil olsaydı şimdi böyle bir sıkıntı yaşanmasaydı.

Çevre ve Şehircilik Bakanımız geldi. Bakanımızda bu iş için gayet olumlu bir şekilde bu işin devam ettiğini projenin inşallah biteceğini söyledi. Geri kalan arkadaşlarımızda inşallah ilerleme alanı olacak biliyorsunuz. Zaten alan çok büyüktü. İlerleme alanının artık ikinci etabında bir değerlendirme yapacağını iletti. Bizde söyledik bunun beklendiğini hem açık alancılar hem de ikinci etap için bunlar bekleniyor. Gerçekten olumlu pozitif şeyler söyledi. Bizleri mutlu etti inşallah benimde istediğim buranın bir an önce bitmesi ve sizlerin de bir an önce oraya yerleşmeniz. Sonra güzel hizmetlerde bulunmanız. Bizde inşallah oraya gelip çayınızı içmeyi arzu ediyoruz.”

Yapılan görüşmenin ardından Ağaç İşleri Odası Başkanı Mesut Konuk, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’ya ağaç ürünlerinden özel olarak yapılmış Nazar ayetini hediye etti ve bundan sonraki hayatında  başarılar diledi.   

thumbnail_re-exposure-of-119a0024.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.