Av. Sinan Özkan : Her Zaman Aksarayın Hizmetinde Olacagım

Av. Sinan Özkan : Her Zaman Aksarayın Hizmetinde Olacagım

Temayül ve Mülakat süreci hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Milletvekili Aday Adayı Av. Sinan Özkan süreci kendisi açısından oldukça olumlu devam ettiğini söyledi.


Temayül ve Mülakat süreci hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Milletvekili Aday Adayı Av. Sinan Özkan süreci kendisi açısından oldukça olumlu devam ettiğini söyledi.


Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Av. Sinan Özkan milletvekilliği belirleme sürecindeki şu ana kadarki gelinen aşamayı değerlendirdi. Geçtiğimiz hafta sonu yapılan temayül yoklamasıyla ilgili, ̶
;Başbakanımızın da daha önceden açıklamış olduğu gibi partimizdeki milletvekili aday belirleme süreci 3 aşamalı olarak yapılmaktadır. Bunlardan ilki olan temayül yoklaması geçtiğimiz hafta sonu delegelerimizin ve hemşerilerimizin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. Tabi ki alınan sonuçlar milletvekilliği belirleme sürecinde dikkate alınacak kıstaslardan sadece bir tanesi. Alınan sonuç tek başına bir insanı milletvekili listesinde yer almasını sağlayamayacağı gibi kötü alınan sonuçlarda aday adayı arkadaşlarımızın moralleri bozmaması gerektiğine inanıyorum. Temayül süreci şu açıdan çok önemliydi; özellikle delegelerimizin, teşkilatlarımızın, mahalle, köy temsilcisine varıncaya kadar ziyaret edilmesi partimize olan ilgiyi ve partimizdeki heyecanı bir kat daha artırmıştır. Ben alınan sonuçların tüm aday adayı arkadaşlarımıza partimize ve Aksaray’ımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.


Ankara’da gerçekleştirilen komisyonlardaki mülakatla ilgilide açıklamalarda bulunan Aday adayı Av. Sinan Özkan, ̶
;Bilindiği gibi aşamalardan bir tanesi de komisyonlardaki mülakat aşamasıdır. İlk komisyonda Komisyon Başkanımız Genel Başkan Yardımcımız Sn. Hüseyin Çelik ve MKYK üyelerinden oluşan 4 kişilik bir gurup tarafından önceki gün öğleden sonra harf sırasına göre sırayla, kısaca özgeçmişimizi, kimlerle gidilirse en iyi sonucun nasıl alınacağı, yönünde ve benzeri parti aidiyeti ile ilgili genel olarak kişiden kişiye değişen çeşitli sorular yöneltilmiştir. Bu komisyon tarafından düzenlenecek raporlar bir üst komisyona iletilecek. Ben bu aşamanın da tüm aday adayı arkadaşlarımız hakkında hayırlı olmasını diliyorum. Ben aday adaylığımı açıkladığım günden beri tüm hemşerilerimizin göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ediyorum. Halkımızdan gördüğüm bu destek çalışma azmimi daha da artırmıştır. Bu süreçten sonra Allah nasip eder, Genel Merkezimiz ve halkımızda uygun görerek destek verdiği sürece Aksaray’a ve Aksaraylının her zaman hizmetinde olacağım” şeklinde konuştu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.