Av.Latif Agır :Sivil Bir Anayasa Ülkemiz İçin Çok Önemli

Av.Latif Agır :Sivil Bir Anayasa Ülkemiz İçin Çok Önemli

AK Parti Aksaray Milletvekili Aday Adayı Latif Ağır 12 Haziran seçimlerinin son derece önemli olduğunu belirtti

AK Parti Aksaray Milletvekili Aday Adayı Latif Ağır 12 Haziran seçimlerinin son derece önemli olduğunu belirtti


 Gelişen ve sürekli istikrarlı biçimde büyüyen Türkiye’nin artık kapsamlı bir sivil anayasaya ihtiyacı olduğunu ifade eden Latif Ağır, bu nedenle Türkiye’nin çok önemli bir dönemeçten geçtiğini söyledi.


Seçim çalışmaları kapsamında Aksaray’ın neredeyse tamamını gezen ve halk buluşmaları düzenleyen Latif Ağır, çay sohbetleri ve kapsamlı toplantılar yaptıklarını anımsattı.


Halkın sanıldığı gibi memleket meselelerinden uzak olmadıklarını gördüklerini kaydeden Latif Ağır, ̶
;Milletimiz meseleleri olduğu gibi çözüm yollarını da biliyor. Aziz milletimiz AK Partinin üçüncü kez tek başına iktidar olmasını istiyor. Çünkü artık milletimiz gerek sosyal, gerek ekonomik ve gerekse de siyasi olarak istikrarlı bir ülke istiyor” dedi. İstenilenlerin sağlanabilmesi için dirayetli ve halkın destek verdiği bir iktidar gerektiğini ifade eden Latif Ağır, ̶
;AK Parti bugüne kadar yaptığı tüm çalışmalarda her zaman millet menfaatini gözetmiştir ve aksi bir adım atmamıştır. Sivil bir anayasa yapma noktasında da iktidarımız yine aynı eksende düşünmektedir. Allah’ın izni ile üçüncü kez tek başına iktidar olacak olan AK Parti, milletimizin sivil bir anayasa noktasındaki beklentilerine de karşılık verecektir” dedi.


Bu çalışmayı çok önemsediklerini ileten Milletvekili Aday Adayı Latif Ağır, ̶
;Nasip olurda Milletvekili seçilirsem Ülkemiz ve Aksaray’ımız için hayati önem taşıyan bu ve benzeri tüm çalışmaların içerisinde yer almaya gayret edeceğiz. Millet ve memleket menfaatine çalışmalar üretmek en temel hedefimiz. Biz yıllardır halkımızla birlikteyiz ve iç içeyiz. Seçim sandığı görününce halkı hatırlayanlardan asla olmadık. Biz her zaman halkın yanında ve yakınındayız” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.