Av. İbrahim Ergin : Aksarayın ufkunu genişleteceğiz

Av. İbrahim Ergin : Aksarayın ufkunu genişleteceğiz

AK Parti Aksaray Milletvekili aday adayı Av. İbrahim Ergin kendisiyle ilgili yöneltilen soruları cevaplandırdı.

  Hazirana yapılacak olan milletvekilliği seçimlerinde Ak partiden milletvekili aday adayı olan Avukat İbrahim Ergin, uzun süre siyasette çeşitli kademelerde görev aldığını, Neden aday adayı olduğunu, eğer seçilirse Aksaray için neler yapacağı konusunda yaptığı açıklamada şunları söyledi; ̶
;Uzun yıllardır siyasetin içerindeyim aktif olarak Refah Partisi’nde il yönetiminde teşkilat başkan yardımcılığı ve il başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum. Fazilet partisinin çeşitli kademelerinde çalıştım. Saadet Partisi’nde merkez ilçe başkanlığı ve Milli Gençlik Vakfı Aksaray Şubesi’nde yönetim kurulu üyeliği görevlerini yürüttüm.


Aksaray il olduğundan bu yana büyük gelişmelere imza atarak gerek sanayi, gerek kentleşme açısından İç Anadolu’nun önemli kentlerinden biri olmayı başardı. Sizlerin aracılığınızla Aksaray’ın il olmasından önce ve sonra görev almış, Aksaray’a hizmette bulunmuş herkese minnet, şükran ve takdirlerimi ifade etmek isterim. Doğup büyüdüğüm Aksaray için atılan her adım, konulan her taş, hepimiz için büyük bir övünç kaynağı, iftihar vesilesidir.


Aksaray; konumu, sanayisi, tarımı ve insan potansiyeli ile harekete hazır, dinamik bir yapıya sahiptir. Aksaray’a duyduğumuz vefa bizi Aksaray ile özdeş hale getirmiş ve Aksaray’a hizmet etme noktasına taşımıştır. Bizler burada milletin görevlileri ve milletin hizmetkârlarıyız. Milletvekilliğini halkımıza bir hizmet aracı olarak görerek, Aksaray’ı İç Anadolu’nun hatta Türkiye’nin sayılı illerinden biri haline gelmesi için bu göreve talip oldum.


Konusunda uzman ekiplerden oluşturduğumuz arkadaşlarımız Aksaray’la ilgili detaylı raporlar hazırlamaktadırlar. Ulaşım başta olmak üzere, eğitim, sanayi, tarım ve hayvancılıkla ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Eğer aday olmak nasip olursa bunları Aksaraylı hemşerilerimizle paylaşacağız. Yok, bir başka arkadaşımıza adaylık nasip olursa bu dosyalarımızı bu arkadaşlarımızın istifadesine sunacağız. Daha öncede ifade ettiğim gibi amacımız Genelde ülke siyasetine katkı yerelde ise Aksaray’ımıza hizmettir.


Seviyeli ve bizlere yakışan bir siyasi yarış devam etmektedir. Bu nedenle bütün aday adayı kardeşlerime ve bizlere gönüllerini açan tüm Aksaraylı hemşerilerime teşekkür ediyorum. Adaylarımızın hepsi Aksaray’a katkı sağlamak amacıyla yola çıktılar ve bu gaye ile çalışmaktadırlar. Hepsi de birbirinden değerli, kendini yetiştirmiş kıymetli dostlarımız olup, yarışımız hizmette yarıştır. Bizden önceki dostlarımız ellerinden gelen bütün güçleri ile Aksaray’ımıza hizmette çaba göstermişlerdir belki bu yoğun tempo sonucu yorulmuş olabilirler. Bizler adaylık yarışını bu nedenle bir bayrak değişimi olarak görüyoruz. Bu ülkeye ve bu ülkenin insanlarına da hizmet borcum olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle Aksaray’ın yaşam kalitesini daha da yükseltmek için ̶
;hep birlikte daha iyiye, daha ileriye” gitmek arzusuyla çalışacağız dedi.HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.