Av.İbrahim Ergin : Aksaray Sorunlarını Biliyoruz

Av.İbrahim Ergin : Aksaray Sorunlarını Biliyoruz

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı İbrahim Ergin Aksarayın sorunlarını bildiklerini ve bu sorunların çözümü için çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı İbrahim Ergin Aksaray’ın sorunlarını bildiklerini ve bu sorunların çözümü için çalışmalar yaptıklarını ifade etti.


 


Uzmanlardan oluşan çeşitli komisyonlar kurulduğunun altını çizen Milletvekili aday adayı Ergin “Aksaray’ın derdiyle dertlenen, Aksaray’ın sorunlarını bilen bir Aksaray sevdalısı olarak yola çıktık. Sanayi, turizm, tarım ve hayvancılık başta olmak üzere Aksaray’ın tüm sorunlarını konusunda uzman arkadaşlarımızla birlikte tespit ettik. Bizler Bu sorunların çözümü için yola çıktık. Milletvekilliği görevi nasip olursa sorunların çözümü için etkin olarak çalışmalara başlayacağız. Aksaray’ımızın marka değerinin artması hedefi için ortak akıla, teşkilatlı çalışmaya ve istişareye önem vereceğiz.” dedi.


 


Ak Parti Milletvekili Aday Adayı İbrahim Ergin Aksaray’ımızın sorunlarını biliyoruz ve bunları hep birlikte beraber çözeceğiz. Bu konuda tespit ettiğimiz hususları şu şekilde sıralayabiliriz. “Tarım ve hayvancılık gelişmesi ve yapılması gerekenler, küçük ve orta ölçekli işletmelerin sorunları ve çözümleri, Aksaray da Eğitimin sorunları ve çözümleri, Aksaray’a havaalanın kurulması ve gerekliliği, Aksaray’a tren yolunun gelmesi ve gerekliliği, Hasandağı’na askeri eğitim merkezinin kurulması çalışmaları, Turizmin gelişimi ve sorunları çözümü ve Aksaray’ın daha etkin tanıtılması.  Şüphesiz Aksaray için yapacak çok işimiz, üretecek çok projemiz var. Bilgi ve birikimimizle daha da önemlisi sizin sorunlarınızı bilen bir hemşeriniz olarak bu yola çıktım. “ şeklinde konuştu.


 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum