ASKF Başkanı Kılıç: 2 .Amatör Kümeye Katılacak Kulüplere Çağrıda Bulundu

ASKF Başkanı Kılıç: 2 .Amatör Kümeye Katılacak Kulüplere Çağrıda Bulundu

ASKF Başkanı Cavit Kılıç 2010-2011 futbol sezonunda Aksaray 2. amatör küme, U 13, U14, U15, U16, U17 ve U 19 kategorilerden mücadele edecek kulüplere lisans işlemlerini hazırlamaları konusunda çağrıda bulundu.

ASKF Başkanı Cavit Kılıç 2
1
-2
11 futbol sezonunda Aksaray 2. amatör küme, U 13, U14, U15, U16, U17 ve U 19 kategorilerden mücadele edecek kulüplere lisans işlemlerini hazırlamaları konusunda çağrıda bulundu.
ASKF Başkanı Cavit Kılıç 2. amatör kümede bu yıl geçen yıla oranla 2 takımın daha lige katıldığını ve 7 takımın olmasının lige ayrı bir heyecan getireceğini savundu. U 13, U14, U15, U16, U17 ve U 19 kategorilerinin kulüplerin alt yapıları için çok önemli olduğunu savunarak , bu kategorilerde elde edilecek skorlardan çok genç oyuncular A takımlara kazanılması olduğunu da önemle belirtti.
ASKF Başkanı Cavit Kılıç 2
1
-2
11 futbol sezonunda Aksaray 2. amatör küme, U 13, U14, U15, U16, U17 ve U 19 kategorilerden mücadele edecek kulüplere lisans işlemlerini hazırlamaları konusunda çağrıda bulundu . ASKF Başkanı Kılıç geçen yıl ilk kez düzenlenen 2 .amatör kümenin bu yıl 1 .amatör küme devam ederken oynatılacağının bilgisini vererek mücadele edecek kulüplerin lisans işlemleri ve evraklarını hazırlayıp ASKF’ye teslim etmelerini söyledi. ASKF Başkanı Kılıç lisans işlemlerinin yanında evrakları hazırlarken lige katılım bedelinin yatırılıp makbuzlarını da getirmeleri gerektiğini aksi halde kura çekimine katılamayacaklarının altını çizdi. . Aksaray 2. amatör küme heyecanının en kısa sürede başlayacağının müjdesini veren ASKF Başkanı Kılıç şu ana kadar 2 .amatör kümede boy gösterecek takım sayısının 7 olduğunu ve takımların Demircispor, Sultanhanıspor, Armutluspor, Topakkayaspor, Selimespor, Acıpınarspor ve Fatih Gençlikspor olduğunu açıkladı. ASKF Başkanı Kılıç 2. amatör kümenin yanı sıra bu sezon U 13, U14,U15,U16,U17 ve U 19 kategorilerine katılacak kulüplerinde bir an önce lisans işlemlerini tamamlamalarını istedi. Aksaray’da bu sezon futbol heyecanının bol olacağının altını çizen ASKF Başkanı Cavit Kılıç 2. amatör kümede bu yıl geçen yıla oranla 2 takımın daha lige katıldığını ve 7 takımın olmasının lige ayrı bir heyecan getireceğini savundu. U 13, U14, U15, U16, U17 ve U 19 kategorilerinin kulüplerin alt yapıları için çok önemli olduğunu savunarak , bu kategorilerde elde edilecek skorlardan çok genç oyuncular A takımlara kazanılması olduğunu da önemle belirtti.
HABER-FOTO : HAMİT MAVİLİ

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.