Aksaray Valisi Orhan Âlimoğlu: ‘Fikir Alışverişi İçinde Daha İsabetli Ve Verimli İşler Gerçekleştirmeye Devam Ediyoruz’

Aksaray Valisi Orhan Âlimoğlu: ‘Fikir Alışverişi İçinde Daha İsabetli Ve Verimli İşler Gerçekleştirmeye Devam Ediyoruz’

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Aksaray Gazeteciler ve Yazarlar Derneği tarafından düzenlenen programa katılan Aksaray Valisi Orhan ÂLİMOĞLU, insanların bilgi ve haber alma ihtiyacı olduğunu, bu vazifeleri gazetecilerin yerine getirdiğini söyle1
Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Aksaray Gazeteciler ve Yazarlar Derneği tarafından düzenlenen programa katılan Aksaray Valisi Orhan ÂLİMOĞLU, insanların bilgi ve haber alma ihtiyacı olduğunu, bu vazifeleri gazetecilerin yerine getirdiğini söyledi.


Aksaray’ın iyi hususlarda tanınmasını gerektiğini ifade eden Vali ÂLİMOĞLU, “Bu noktada duyarlı olmakta fayda var. Güzel işleri görmek hepimizi memnun ediyor. Şehrimizin daha iyi olmasının samimi gayretleri içerisindeyiz. Tüm birimlerdeki arkadaşlarımız da aynı gayretteler. Hedefimiz 2
11 yılında 2
1
’dan daha fazla hizmetler gerçekleştirmektir. Bunun için kamu görevlileri, sivil toplum örgütleri, siyasi kuruluşlarla diyalog ve fikir alışverişi içinde daha isabetli ve verimli işler gerçekleştirmeye devam ediyoruz.’dedi .Vali ÂLİMOĞLU, gençlerin okuyup anlamaya ilgisinin basın işbirliği ile arttırılabileceğini belirterek, “Gençlerimizin kitap okuma ve kültür işlerine ilgisini arttırmak maksadı ile bir çalışma yapılabilir. Yetenekli gençlerimiz şiir, hikâye ve yazılarını basınımızla paylaşabilir. Bu husus üzerinde bir çalışma yapılırsa özendirici olabilir”dedi.


“İşimizi en iyi şekilde yapmamız gerekiyor” diyen Cemiyet Başkanı Celil ACAR’da konuşmasında, “Yayınlarımızı yaparken mesleki ahlak ve kamu menfaatini önde tutmamız gerekmektedir. Yerel düzeyde bizler halkımıza en doğru ve tarafsız şekilde haberlerimizi aktarma gayretindeyiz. Bu noktada gazeteci arkadaşlarımız günün her saatinde çalışmakta ve hizmet üretmektedir. Böyle önemli bir günde bizleri yalnız bırakmayan değerli büyüklerimize çok teşekkür ediyoruz” dedi.


Aksaray Gazeteciler ve Yazarlar Derneği tarafından düzenlenen programa Belediye Başkanı Nevzat PALTA, Cumhuriyet Başsavcısı Durmuş Akif ÖZBEK, Baro Başkanı Levent BOZKURT, İl Genel Meclis Başkanı Şaban BOSTANsiyasi parti temsilcileri ve diğer davetliler ile cemiyet mensubu gazeteciler katıldı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.