AKSARAY ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK

AKSARAY ÜNİVERSİTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ ALACAK

Aksaray Üniversitesi rektörülüğünden yapılan açıklamada öğretim üyesi alınacağı belirtildi.

 

Üniversitemiz Birimlerinde  açık bulunan ve aşağıda birim ve anabilim dalları ile unvan ve koşulları belirtilen kadrolara 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunun ilgili maddeleri ile 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesine göre öğretim üyesi alınacaktır.


Başvurular 24.12.2
1
/
7.
1.2
11 tarihleri arasında mesai saatleri  içerisinde aşağıdaki açıklamalar doğrultusunda  kadro ilan edilen birimlere yapılacaktır.


Adayların, Aksaray Üniversitesi Senatosu tarafından 13.
1.2
1
tarih ve 2
1
-
1/
1 sayılı kararı ile kabul edilen ve Yükseköğretim Kurulu Tarafından uygun bulanan “Aksaray Üniversitesi Akademik Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri”nde belirtilen asgari kriterleri sağlaması gerekmektedir (Ayrıntılı bilgiye 6959
55="114">

8
size=2>http://www.aksaray.edu.tr
adresindeki “Bilgi/Belge” dosyasından ulaşılabilir).


                İlan edilen kadrolara başvuran adaylar, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin 8. Maddesinde istenilenlerle birlikte 6959
55="116">

8
size=2>http://www.aksaray.edu.tr
adresindeki “bilgi/Belge” dosyasından temin edecekleri “ASÜ Öğretim Üyesi Başvuru Puanlama Tablosu”nu doldurarak üç adet vesikalık fotoğraf,  nüfus cüzdanı sureti, diploma (Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gereklidir) ve öğrenim durumunu gösterir belgelerden oluşan dosyayı 4 nüsha olarak hazırlayacakları yayın dosyalarını (özgeçmiş, yayın listesi ve atıflar)  bu amaca uygun bir kutu içerisinde bir dilekçe ile birlikte bizzat müracaat edecekleri birime  (Doçentler Rektörlüğe) banka dekontu ile teslim edeceklerdir.


                Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.