Aksaray Üniversitesi nde  TÜBİTAK Destekli Bilim Danışmanlığı Kursu

Aksaray Üniversitesi nde TÜBİTAK Destekli Bilim Danışmanlığı Kursu

Aksaray Üniversitesi nde “Öğretmenlere Yönelik Sürdürülebilir Kalkınma için Eğitim Konulu Bilim Danışmanlığı Kursu düzenlendi.

Aksaray Üniversitesi’nde TÜBİTAK destekli Yard. Doç. Dr. Sibel Özsoy Koordinatörlüğünde ̶
;Öğretmenlere Yönelik Sürdürülebilir Kalkınma için Eğitim Konulu Bilim Danışmanlığı Kursu”,  Yard. Doç. Dr. Naim Uzun Koordinatörlüğünde ̶
;Fen ve Teknoloji Öğretmenlerine Yönelik Laboratuar Uygulamaları Bilim Danışmanlığı Kursu”,  Yard. Doç. Dr. Ahmet Çakıroğlu Koordinatörlüğünde ̶
; Özel Öğrenme Güçlüklü Öğrencilerin Özellikleri ve Eğitimi Konulu Bilim Danışmanlığı Kursu” düzenlendi.


Kursların kapanış törenine katılan Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Sağlam yaptığı konuşmada; ̶
; Değerli öğretmen arkadaşlarım, bu projeye katılarak farkınızı ortaya koydunuz. Eminiz ki edindiğiniz deneyimleri en iyi şekilde öğrencilere aktaracaksınız. Biz Aksaray Üniversitesi olarak her zaman sizi desteklemeye, yanınızda olmaya devam edeceğiz” dedi ve bu projelerde emeği geçen herkese teşekkür etti.


Kapanış törenine katılan Aksaray İl Milli Eğitim Müdürü İbrahim YILMAZ konuşmasında;   ” Aksaray Üniversitesi’nin büyük uğraşlar verilerek kurulduğunu çok iyi biliyorum. Birçok yeni üniversite kuruldu Aksaray Üniversitesi bu yeni kurulan üniversitelerin önüne geçti. Son 2 yıldır üniversite ile çok güzel projeler gerçekleştiriyoruz rektörümüz bize çok büyük destek veriyor verdiği destekten dolayı Aksaray Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Sağlam’a teşekkür ediyorum. Gün gelecek Aksaray Üniversitesi büyük üniversiteler arasında yerini alacaktır. Bu kurs beni çok mutlu etti bu kursta görev alan ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Kapanış konuşmalarının ardından kursa katılan kursiyerlere katılım sertifikası verildi. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.