AKSARAY SİYASET SAHNESİ YAVAŞ YAVAŞ ISINIYOR

 
ff>Sevgili Aksaray medya okuyucuları yeni bir yazımla  merhaba...Aksaray siyaset sahnesi yavaş yavaş ısınıyor...Baharı bekleyen kumrular gibi Ak Parti kulvarındaki yeni aday adayları çalışmalara başladı.Ak Parti Genel başkanlığındaki kurmaylardan izin alan aday adayları 2
15-2
16 yıllarında yapılacak millevekilliği seçimlerine start aldılar.Bazı aday adayları köy ve kasaba gezilerine başladı.

ff>    Geçtiğimiz akşam görüştüğüm bazı aday adayları ilk aşamada 3-5 kişilk gruplarla gezdiklerini ve önceki aday adaylıklarındaki  çalışmaların daha iyisini köylüyle delegelerle paylaşıyorlar.Onların görüşlerini alarak not defterlerine yazan Ak parti aday adayları zaman 2-3 yıl gibi olsada şu anda görev yapan milletvekilerinin aday olmaması kendilerine puan kazandıracak gibi.

ff>    Aksaray'da sevilen ve başarıdan başarıya koşan bir isim kurmaylardan gelecek izine göre ya belediye başkanlığı için veya milletvekilliği için çalışmalarına başlayacak.Özel görüşmemeizde şu an isminin yazılmasını istemeyen adayımızı bazı çevreler merak etmeye başladı.Bir sır gibi saklı tutulan isim dün gece özel görüşmememizde aman ha şimdi ismimi açıklama Gökten Genel Merkez onay verirse aday olacağım dedi.

ff>    Ak Parti İl Başkanı Fatih Yıldırıcı geçtiğimiz haftalarda güven sağlayarak tekrar İl Başkanı olurken çalışmalarına ve hizmetlerin gelmesine kaldığı yerden devam ediyor.Sayın Yıldırıcı siz daha önceki dönemlerde İl Başkanı olsaydınız Aksaray'a daha çok hizmetin gelmesine vesile olurdunuz şuan ki çalışmalarınızda harika.

ff> 

ff> 


ff>C.H.P Kanadı İl Başkanlığı seçimlerine köy kasaba gezileriyle devam ediyor önümüzdeki seçimlerde ff>Aksaraydan milletvekili çıkarmanın çabasını harcayacak.Çiçei burnunda  merkez ilçe başkanı

ff>Ali Abbas Ertürk konuşmasında ̶
;Ülkemiz karanlık günlerden geçmektedir. Türkiye büyük bir kuşatma altındadır. Ülkemiz dışarıda komşularla kavganın, içeride kardeş kavgasının eşiğine gelmiştir. Ülke adeta bir savaş tehdidi altındadır. Bu ülkenin aydın insanlarına hükümet terörü uygulanmış , yandaş olmayan faklı düşünen ve muhalefet eden herkes bir kılıf uydurularak cezaevlerine tıkılmıştır.. AKP’nin kendi atadığı bir önceki Genelkurmay Başkanımız terör örgütü kurma ve yönetme iddiasıyla cezaevine atılmıştır. Ana muhalefet partisinin Genel Başkanı hakkında fezleke düzenlenerek cezaevine gönderme planları yapılmaktadır. Bu ülkede artık AKP’den farklı düşünmek suçtur.

ff>Cumhuriyetimizin maddi manevi tüm kazanımları altüst edilmiş, adeta Atatürk Türkiye’sinden intikam alma noktasına gelinmiştir. Ülkemizin taşı, toprağı, suyu ve tüm doğal kaynakları yok pahasına uluslararası şirketlere peşkeş çekilmiştir. Satılmayan hiçbir şey kalmamıştır.

ff>Ülkemizin bu karanlık günlerinde şanlı tarihimize karşı sorumluluğumuz gereği olarak Mustafa Kemal’in partisinde siyasete talip olduk.

ff>Siyasette belli ilkelerimiz, Siyasette asla vazgeçemeyeceğimiz etik kurallarımız olacaktır." diyerek  başkanlıktaki çalışmaların il örgütü ile uyumlu olacağını söyledi.

ff>    Aksarayda siyaset yavaş yavaş ısınırken hadi hayırlısı diyelim gününüz aydın ve güzel geçsin kalın selametle
ff>

ff> 

ff> 

ff>
 

ff>
 

 
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.