Aksaray Belediyesi Yapı Denetim Semineri Düzenliyor

Aksaray Belediyesi Yapı Denetim Semineri Düzenliyor

Aksaray Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ekipleri 2010 Aralık ayına ait 296 adet ruhsat dosyasını hafta sonu ve akşamları fazla mesai yaparak sonuçlandırdı.

Yapı denetimiyle ilgili kanunun 1 Ocak 2
11 itibariyle 81 ilde uygulanmaya başlaması nedeniyle, Aksaray Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü ekipleri 2
1
Aralık ayına ait 296 adet ruhsat dosyasını hafta sonu ve akşamları fazla mesai yaparak sonuçlandırdı.Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta konu ile ilgili açıklamasında şunları söyledi Bilindiği üzere yapı denetimiyle ilgili kanun çıktı ve 1 Ocak 2
11’den itibaren yürürlüğe girdi. Vatandaşlarımızdan, müteahhit-mimar ve mühendislerden gelen ruhsat taleplerini büyük bir özveri içerisinde fazla mesai yaparak sonuçlandırdık.Yine yapı denetimin Aksaray’da uygulanması esnasında oluşabilecek sıkıntıları önlemek ve halkımızı bilgilendirmek için 13 Ocak Perşembe saat 14.

de belediyemiz Tiyatro Salonunda İnş. Mühendisi Bekir Sıdık Kara Bey’in katılımı ile bir seminer düzenliyoruz.Bu programa tüm ilçe ve belde belediyelerini, müteahhit, mimar ve mühendislerimizi davet ettik. Seminer esnasında pratik bilgiler verilecek olması nedeniyle konu ile ilgilenen tüm halkımızı programımıza bekliyoruz.”

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.