AK Partililer Biraraya Geldi

AK Partililer Biraraya Geldi

AK Parti İlçe Belediye Başkanları ve Parti Teşkilatları Bir Araya Geldi.

AK Parti İl Başkanı Latif Ağır, yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında tüm İlçe Başkanları ve İlçe Belediye başkanlarıyla birlikte yaptıkları toplantıdan söz etti.

Yeni bir yıla girildiğini ve bu yıl yapılmak istenen önemli çalışmaların olduğunu ifade eden Ağır, “Partimizin İlçe Başkanları İlçe Belediye başkanlarıyla, İl binamızda bir araya geldiğimiz toplantımızda şehrimize ve buna bağlı olarak ilçelerimize 2
11 yılında neler yapmamız gerektiğini hususlarında görüş alış verişlerinde bulunduk. Toplantımıza Merkez İlçe Başkanımız Haluk Şahin Yazgı, Ortaköy İlçe Başkanımız Doğan Çetin, Eskil İlçe Başkanımız İbrahim Güdendede, Gülağaç İlçe Başkanımız Ramazan Kandiş, Güzelyurt İlçe Başkanımız Ruhi Turgut, Ağaçören İlçe Başkanımız Mustafa Yüksel, Sarıyahşi İlçe Başkanımız Mahmut Gökçe ve Ortaköy İlçe Başkanımız Mahmut Ütük, Eskil İlçe Belediye Başkanı Niyazi Alçay, Gülağaç İlçe Belediye Başkanı Faruk Teymen, Ağaçören İlçe Belediye Başkanı Fırat Salman Ve Güzelyurt İlçe Belediye Başkanı Kudret Özeş Katıldı.

Toplantımız son derece verimli geçti ciddi istifadeler elde ettik. Kendi yörelerine hâkim olan Başkanlarımız yöre insanının sorunlarını, tespit ettikleri aksaklıkları ve beklentilerini bizlere ilettiler. Aynı zamanda İlçelerimizde yürütülen çalışmalar hususunda bir değerlendirme de bulunduk. Bilindiği üzere AK Parti İl Yöneticileri olarak kısa aralıklarla İlçe, Kasaba ve Köy gezileri yapıyoruz. Bu geziler esnasında yürütülen çalışmalar hakkında da bilgiler alıyor ve sonrasında meselenin takipçisi oluyoruz. Bu tip toplantılar vesilesiyle İlçe Başkanlarımız bizlere yörelerinde yürütülen çalışmaların son durumları hususunda bilgiler aktarıyorlar.
Yaptığımız toplantımızda yaklaşık 6 ay kadar sonra yapılacak olan seçimlere dair de fikir alışverişlerinde bulunduk. AK Parti kurulduğu ilk günden bu yana Aksaray’da girdiği tüm seçimleri kazanmış ve kıymetli hemşerilerimizin desteklerini almıştır. Gerek Merkezde ve gerekse de ilçelerimizde yakaladığımız bu başarıların önümüzdeki seçimlerde de devam etmesi için elimizden gelen tüm gayretleri göstereceğiz. İlçe Başkanlarımız ve Belediye Başkanlarımız da bulundukları bölgelerden iyi çalışmaları yapma azminde olacaklar.

Aksaray’ımız ve Aksaraylı insanımız yapılacak her türlü çalışmanın en iyisine layıktır. Bizlerde şu ana kadar imkânlar ölçüsünde en iyi hizmetleri sunma gayretinde olduk. Bundan sonra da aynı gayretle çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.