AK Parti Hatay’da Genel Seçimi Konuştu

AK Parti Hatay’da Genel Seçimi Konuştu

AK Parti İl Başkan v. Muhammed Fatih Yıldırıcı yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında Hatay’da düzenlenen seçim işleri başkanlığının düzenlediği 4. Bölge Toplantısına dair değerlendirmelerde bulundu.

AK Parti Seçim İşleri Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantının 4. Bölgeyi kapsadığını kaydeden Yıldırıcı, “AK Parti olarak seçim hazırlıklarını sadece yerel düzeyde değil genel ve bölgesel düzeyde de yoğun bir ivme ile sürdürmekteyiz. Bu kapsamda Seçim İşleri Başkanlığımızın Hatay’da düzenlediği toplantıya iştirak ettik. Toplantıya, içerisinde Aksaray’ın da bulunduğu 4’ünci Bölge İlleri olan Adana, Mersin, Osmaniye ve Hatay İllerinden parti temsilcileri de iştirak etti. Toplantıya AK Parti’nin İl ve İlçe Seçim İşleri Başkanları, İl ve İlçe SKM Başkanları, İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkanları, İl Eğitimcileri ve İl Hukukçuları katıldı.Yaklaşan 2
11 Genel Seçimlerinin konuşulduğu toplantıda Partimizin çalışmaları ve yapması gerekenler gibi önemli ayrıntılara dikkat çekildi. Özellikle iş bölümü gibi stratejik meseleler de ele alındı. Bilindiği üzere AK Parti seçimlere büyük bir ciddiyet ve titizlik içerisinde hazırlanmaktadır. Bizler için vatandaşımızdan alacağımız bir oy çok kıymetlidir. Bu münasebetle gerek yerel düzeydeki çalışma arkadaşlarımızla ve gerekse de bölgesel düzeyde benzeri toplantılar yapılmaktadır.Hatay’da düzenlenen seçim işleri başkanlığı 4. bölge toplantımız çok verimli geçmiştir. İnşallah elde ettiğimiz bilgiler ışığında yaklaşan seçimlere hazırlanacağız ve seçim neticesinde en iyi sonucu alarak yeniden Tek Başına İktidar olacağız” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.