AK Parti Düzce Milletvekili Kaşıkoğlu:

AK Parti Düzce Milletvekili Kaşıkoğlu:

AK Parti Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu, 2011 Yılında 'Belediyelerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi'nin '(beldes) Yeniden Başlayacağını Söyledi

AK Parti Düzce Milletvekili Metin Kaşıkoğlu, 2
11 yılında 'Belediyelerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi'nin '(BELDES) yeniden başlayacağını söyledi.

Kaşıkoğlu, Aksaray'da belediye başkanlarıyla bir araya geldiği toplantıda bazı açıklamalarda bulundu.

BELDES'in yeniden başlayacağını bildiren Kaşıkoğlu, yerel yönetimlerde yaşanan sorunları bildiklerini ve bu sorunlarla ilgili yeni çözüm arayışı içerisinde olduklarını belirtti.

Biriken borçların uzun vadede ve ödenebilir bir şekilde yeniden yapılandırılabileceğini dile getiren Kaşıkoğlu, şunları kaydetti:

'Küçük belediyelerde yoğun bir personel yığılması var. Bu yığılmalarında önüne geçilecek. Buralarda personel yığılmaları varken, bazı kurumlarda ise ciddi personel açıkları var. Bu sorunları çözmeye gayret edeceğiz ve hizmetin yayılmasını sağlayacağız. İhtiyaç fazlası personel diğer açık alanlara kaydırılacak. Su borçlarına dair bir düzenleme de var. Bunlar torba yasası içinde yer alan düzenlemeler.'

Kaşıkoğlu, AK Parti olarak teşkilat şemasında yeni bir yapılanmaya gittiklerini, bu yapılanma çerçevesinde 81 ilin her birine bir koordinatör milletvekili görevlendirildiğini söyledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.